روانكاوي يك اعتراض

پيشاپيش از دوستان آذري خود پوزش مي‌خواهم ولي قصد من روانكاوي يك حركت اغراق آميز جمعي است در پاسخ به يك شوخي...ناسزا...توهين!
چرا از توهين مي‌رنجيم؟از چه توهيني مي‌نجيم؟
اگر به نابغه‌اي، "خنگ" بگويند بيشتر مي‌رنجد و يا آنكه به خنگي چنين ناسزايي دهند؟
اگر به زيبارويي در مقام توهين "بي‌ريخت" بگويند بيشتر آزرده مي‌شود يا به بد تركيبي؟
همه ما از توهيني مي‌رنجيم كه حاوي قسمت نهفته‌اي از واقعيت باشد...قسمتي كه با تلاشي ناخودآگاه سعي در نهفتنش كرده‌ايم.
كاريكاتور مانا نيستاني از نظر برخي آذري‌ها بسيار توهينآميز تلقي شده است ولي سوال اين است كه كدام قسمت آن چنين آزار دهنده بوده است كه هزاران نفر را با خشم راهي خيابانها كرده است....قسمت‌هاي مربوط به سوسك كشي و به توالت نرفتن و سم زدن؟...يا قسمت مربوط به زبان سوسكي؟
به باور من اگرچه قسمت‌هاي مربوط به تغذيه سوسك‌ها ركيك تر است ولي كمتر از قسمت مربوط به زبان سبب آزردگي آذري‌ها شده است.
شايد حاوي قسمت نهفته‌اي از واقعيت باشد...
از طرف ديگر آيا اگر كسي به همسر، خواهر، مادر يا دختر شما متلك بگويد چه مي‌كنيد؟
به او لبخندي مي‌زنيد و مي‌گذريد و يا بي‌اعتنا خود را به نشنيدن مي‌زنيد يا جوابش را مي‌دهيد...يا اينكه چاقويتان را در مي‌آوريد و شكمش را سفره مي‌كنيد.
قبول كنيد كه واكنش آخر، پاتولوژيك و نامتناسب است.
مانا نيستاني و همكارش در زندانند براي اينكه دهها هزار نفر احساس توهين شدگي مي‌كنند...گمان مي‌كنم در تجمع برگزار شده بر ضد آنها به اندازه كافي و به تلافي ناسزا نثارشان كرده باشند.
نكته آخر اينكه اين ماجرا پاياني نخواهد بود بر جوك‌سازي بر عليه تركها...اگر بر اين باورند كه حساب دست بقيه بيايد بايد پيش بيني كنم كه حتي از دل اين ماجراي هراس‌انگيز و تاسفآور، لطيفه‌ها بيرون خواهد آمد.
اين دل‌نازكي و زودرنجي، ريشه در از بين رفتن اعتماد به نفس جمعي دارد كه براي يك جامعه علامتي بسيار خطرناك است..نشانه‌اي دال بر از بين رفتن انگيزه و علاقه...نشانه‌اي از افسردگي!
دل شكسته، به ساز شكسته مي‌ماند.
كه با نوازش دستي برآورد فرياد

پي‌نوشت:


يک وجه غم‌انگیز قضيه اين است که اين بار بنا به درخواست ما، ملت ايران، بر آزادی بيان لگام زده‌اند و به دنبال اعتراض ما مردم ايران روزنامه‌ای را بسته و نويسندگانی را محبوس کرده‌اند...
اين بار می‌توانند با استناد به همين قضيه، اعمال فشارهای قبلی را بر مطبوعات توجيه کنند.

8551 نظرات:

سلام گوشزدجان
من یک آذری_ ایرانی ام و با همه اینا هیچ نعصبی نسبت به هیچ کدامشان ندارم.من از هیچ آذری یا ایرانی که شان "انسان" و شان مدنیت را به جا نیاوره دفاع نمیکنم.
از سویی توهین را درست نمی دانم و به این هم فکر میکنم چطور میشه انتظار داشت که همه مصادیق توهین را به یکسان در یابند و یک گونه ببینند.
من نمی تونم بگم که تو از چی برنجی یا از چی نرنجی.ما نه می توانیم و نه حق داریم که چنین یکدستی را بر گروههای اجتماعی تحمیل کنیم.اما!؛
ما می تونیم به عنوان انسانهای مدنی راهی برای مدیریت این تفاوتها پیدا کنیم و مرزهای گروههای اجتماعی را تعریف و مشخص کنیم.خب من خودم برداشتی توهین آمیز از کاریکاتور نکردم اما نمی تونم از دیگر آذریها بخواهم که آنها هم عین من برداشت بکنند.
ببین گوشزدجان
اینجا یک سیستم بیمار داره عمل میکنه،
1-کاریکاتوریست نمی تونه شان حرفه ای را در جامعه به جا بیاره و حرفه او به سختی درک و دریافت میشه از سوی عموم چه آذری چه فارس چه عرب و ...
2-مسئولین یک روزنامه دولتی به مسئولیت حرفه ای شان را به گردن نمی گیرند و به جا یآن کاریکاتوریست میره زندان.
3-اعتراض های توهین شدگان با خشونت و خسارت همراه میشه.
4-اکثر خودروشنفکر-پنداران مخصوصا در وبلاگستان به جای تجزیه تحلیل امور و مسائل در جای خود همگی نوعی تمامیت خواهی را در نظراتشان ارائه میدهند که یا به فقط به نفع توهین شدگان هست یا فقط به نفع توهین کنندگان(توهین را با مسامحه به کار میبرم)
5-طلب استقلال زبانی در عین به رسمیت شناختن زبان ملی،یا طلب استقلال قومی در چهارچوب فدرالیسم هنوز موضوعی هست که به زعم اکثریت ، جز به تجزیه طلبی تفسیر نمی شود.در حالیکه عمق معنای دموکراسی یعنی تامین حقوق اقلیت به اراده اکثریت هست.
6-مظمئن باش که اگر توهینی از سوی هر کدام از اقوام به دیگر اقوام بشه فرم و محتوای واکنش همین خواهد بود؛خشونت و فقدان راههای مسالمت آمیز حل اختلاف یک سنت ملی است.
7-به شسوه حل احتلاف اجتماعی ما نگاه کن،حکومت اینجا نه تامین کننده امنیت اجتماعی بل که به عنوان ناظم چوب بدست وارد میدان اختلاف حوزه جامعه مدنی شده،چیزی که باید در همین حوزه حل بشه.حکومت جز برای پیشگیری از ضایع شدن حقوق افراد نباید وارد میدان بشه،ولی اینجا در واقع به عنوان حامی یکی از طرفهای درگیر وارد میدان شده.این نشون میده که ما در حوزه جامعه مدنی بسیار ضعف داریم و این صعف متعلق به همه ماست نه گروهی یا قومی خاص.

راستی جسارتا
مطلبت را کمی بیشتر باز کنی بهتره .احساس میکنم بعضی جاها خودسانسوری کرده ای به خاطر رنجش احتمالی دوستان آذری.اما دوست عزیزم صریح و همه جانبه هر چی که فکر میکنی رو بنویس تا همه ما و خودت در اندیشه راهجویی شویم.

پاسخهای پاتولوژیک درسته که در افسردگی و فقدان اعتماد به نفس رخ می دهند اما این پوسته قضیه است و علت را باید در چرایی افسردگی جستجو کرد.افسردگی در نزد گروههای اجتماعی ناشی از آنارشیسمی است که در آن نه جایگاه فرد و نه گروه و نه حکومت و در نتیجه نه جایگاه حقوق و آزادی طرفها مشخص نیست.
فقدان آموزش و تریبت مدنی در تمام سطوح اجتماعی ما بیداد میکنه گوشزدجان.برای همینه که به محض وقوع یک اختلاف نظر همه ما از کوره در میریم و تمام پلهای ارتباطی را نابود میکنیم.

سلام گوش‌زد جان. موجبات تأسف است جدا". :(

راستی گوش‌زد جان، خارج از بحث:

دکتر بلاخره نفهمید ما چه مرگ‌مون هست که یخ می‌کنیم و اینا. گفته از این مولتی ویتامین‌ها بخوری قول می‌دم درست بشی:

http://www.pharmanex.com/corp/product/lifepak/lifepak.shtml

بی‌مروت یک ماه‌اش ۱۴۰ دلار ماست. توش پودر الماس و برلیان ریختن لابد که انقدر گرونه!

حالا از فردا شروع می‌کنیم ببینیم چه می‌شه. گفتم بلاخره زنده مرده‌ی ما شاید برات فرق کنه اینه که گفتم خبرشو به‌ات بدم.

:)

To my Azari countrymen: carcatures can't undermine your great contributions to our motherland; Stand tall.To Gooshzad: I agree that Iranians in general love to be respected more than their fair share but ethnic jokes hurt most. To Haleh: Othrwise healthy people with a balanced diet and a healthy lifestyle don't need multivitamins ; I am yet to find a GP who takes multivitamins (especially if it costs this much).Accept this as an insider knowledge.

vaghean man taajjab mikonam kasani ke ta diruz ma tork ha ra jozve adam hesab nemikardand hala ma ra dustane azari(albatte man
manzurreshan ra az azari nemidanam)minamand.albatte azarbayjan dustan va doshmanan khod ra be khubi mishenasad va ehtiyaji be in nane man gharibam bazi ha nadarad.shoma ke dar masaleye khlij arabi in hame ghogha kardid va be hameye dinya fahhashi kardid haghe harf zadan az mosalemat ra nadarid .pas lotfan kari be kare azarbayjan nadashte bashid va benshinid va bebinid ke azarbayjan che kar khahad
kard.marg bar pan ariyayist

اممممممممممممم! و من اندیشه کنان چرا لرها همچین قشقرقی راه ننداختن وقتی مهران مدیری تصویر الهی ازشون نشونمون می داد! منتظر بهونه نبودن؟

تصویر ابلهی ...

"بايد توهين كنندگان به ترك ها اعدام شوند".!

راستش امروز به یکی از ترکها که حرف می زدم می گفت که این کالریکاتور خیلی به ما توهین شده چون که به ما گفته که ترکها سوسکن در صورتی که ما میگیم هنوز همون خری هستیم که بودیم و چرا باید ما رو چند درجه پائین تر قلمداد کنند

ني‌لبك عزيزم
حرف من كه سعي مي‌كنم واضح‌تر بگويم چند نكته است.
اول اينكه اين كاريكاتور زبان تركي را بي‌قاعده و غير جذاب مي‌داند كه كسي رغبتي به فراگيري آن نمي‌كند...من اصلن تركي بلد نيستم (و اگر روزي گذرم به تو افتاد بايد به من به حد رفع نياز بياموزي)تا قضاوت كنم كه اين ادعا درست است يا نه ولي از اينكه مي‌گويي تو اين را توهين نمي‌داني و تعدادي توهين مي‌پندارند مي‌توان يك نتيجه گرفت و آن اينكه براي جمله‌اي كه ميان آذري‌ها توهين آميز بودن آن مورد ترديد است چنين واكنش اغراق‌آميزي نه تنها پاتولوژيك است بلكه در درازمدت سبب تشديد وضعيتي مي‌شود كه به زعم آنها تحقيرآميز مي‌نمايد.
تو و من مي‌توانيم به عنوان دو دوست از همديگر رابطه آحترام آميزي را خواستار باشيم ولي همه افراد يك قوم نمي‌توانند از همه افراد قوم ديگري چنين رابطه‌اي را بخواهند...نه اينكه نتوانند...مي‌توانند بخواهند ولي موثر نيست.
از طرفي احساس من اين است (مدركي براي آن ندارم) كه اقليت‌هايي كه مرز نشين هستند و مرتبا در جهت پيشرفت‌هاي كشور‌هاي همزبان هستند و دولت مركزي ايران را در دورترين نقطه از خواست‌هاي خود مي‌بينند و در افتادن با آن را نه تنها غير ممكن بلكه فرساينده مي‌دانند...ترجيح مي‌دهند كه از چنين مام وطني ببرند و نامادري را برگزينند...راستش همانقدر كه تركيه راغب است كه به اروپا بپيوندد و براي آن دليل دارد آذري‌ها هم با همان دلايل بر اين امر پاي مي‌فشارند...
راستش برايم قابل درك است.
مفهوم تاريخي مام وطن در حال منسوخ شدن است...شايد از زمان سعدي هم منسوخ شده بود آنگاه كه سرود
سعديا حب وطن گرچه حديثي است عزيز
نتوان مرد به زاري، كه من اينجا زادم!

هاله جان
برايت ايميل خواهم زد!
سينا، يك دوست و احمدي‌نژاد عزيز!!
سخن گفتن با اين لحن كمكي نمي‌كند و بر سوءتفاهم‌ها مي‌افزايد

فارس های شورشگر نیز باید اعدام
شوند. کردها را که همیشه اعدام کردهایم. و اما نوبت بقیه اقوام ضد جمهوری نیز میرسد. بگذارید اتمی بشویم خدمتشان میرسیم. کور خوانده اید که این اتمها برای امریکا ویا صهیونیست هات. با شماها طرفیم.

گوشزدجان
اینکه "اين كاريكاتور زبان تركي را بي‌قاعده و غير جذاب مي‌داند كه كسي رغبتي به فراگيري آن نمي‌كند" خب از نظر من سلیقه کاریکاتوریست هست و نظر او موجب دلزدگی من آذری از زبان مادری ام نمی شود.الان ارتباط زنده زبان فارسی با جهان به لحاظ علمی وفلسفی و تکنولوژیک واقعا داره قطع میشه و این نه نظر شخصی من که نظر پژوهشگران زبان (همچون دکتر آشوری عزیز)هست.در مقایسه زبان آذری موجود در ایران نیز وضعیت به مراتب بدتری دارد چرا که این زبان ارتباطی پویا با جهان علوم و فلسفه و تکنولوژی و..نداره.خب متاسفانه زمان و قدرت واقعی زبان هایی چون انگلیسی یا فرانسوی و آلمانی اجازه سالیان سال کلنجار رفتن ما با زبان مان چه فارسی و چه آذری را نخواهد داد.این واقعیت تلخی است ولی واقعیت هست.
من در پاتولوژیک بودن واکنش ها شکی ندارم اما می گویم که این وضعیت پاتولوژیک فقظ شامل آذریها نیست و نمی توان این خصیصه را خاص آذریها دانست.
در مورد گسستن از وطن و پیوستن به نامادری، گوشزدجان اساس این پیوستن قومیت هست و این به نظر من موجب سعادت قومی آذریها نخواهد شد .اساس پیوستگی و موفقیت واحدهای سیاسی در جهان امروز نه قومیت که هدف مشترک برای بهبود زندگی و تامین اهداف فردیست.بر این اساس ،پیوستن آذریها یا اکراد که جز قومیت هیچ فاکتور مشترکی ندارند بهنظر من ترجبه ای ناموفق خواهد بود.

ني‌لبك عزيزم
آفرين...واقعا مرحبا!
من هم به همين عقيده‌ام.
به باور من جزيي از واقعيت كه برخي از آذري‌ها آن را توهين تلقي كرده‌اند در واقع حاوي بخش ناخوشايندي از واقعيت است.
در واقع اگر همين بخش ناخوشايند واقعيت به پارسي زبانان نيز از طرف قوم ديگري گفته شود كه مثلا تاريخ و فرهنگ ايراني را به نوعي به سخره بگيرند كه در آن اين واقعيت لحاظ شده باشد كه اين فرهنگ غني كه به آن مباهات مي‌كنيد في‌الواقع چيزي جز مزخرفات و ياوه و گزافه نيست صد برابر بيشتر بر‌مي‌آشوبند و جنجال مي‌كنند...
چيزي كه سال گذشته در بحثي در كامنت داني سيبستان بين من و تعدادي ديگر در گرفت و مي‌خواستند خشتكم را به سرم بكشند.
اما نكته بامزه اينجاست كه معمولا كساني به اين فرهنگ مباهات مي‌كنند و فخر مي‌فروشند كه كمترين سرمايه فرهنگي را دارند!!
همچنانكه بسياري از نوسوادان به دانشمندان ايراني در خارج از كشور (مخصوصا در ناسا) فخر مي‌فروشند...انگار نه انگار كه اين دانشمندان از دست همين افراد به خارج از كشور گريخته‌اند!!!

گوشزد عزیز.
فکر کنم بهانه بوده.... وگرنه این‌همه جک این‌همه شوخی با اقوام مختلف. مگر گل‌آقا روی جلدش عکس مظفرالدین‌شاه رو نزد که داره می‌گه ا... تیلیفون گطع شد!

یه عده هم دارن از آب گل‌آلود ماهی می‌گیرن...
بیچاره مانا نیستانی

از نگاه من ماجرا بسیار پیچیده تر از اعتراض به یک لطیفه است، واکنش هم به هکذا، همه ما نقش محرکها و تحریک شونده ها را در راه اندازی تظاهرات و اعتراض (حتی دولتی هایش) می دانیم و دیده ایم، یک سی ام جمعیت بالغ تبریز برای تخریب کل استان کفایت می کند. گرچه این نگاه روانشناختی کاملن صحیح است، اما ریشه یابی این حادثه مرا یاد جمله معروف و گاه ابلهانه "کار کار انگلیسیهاست" می اندازد...
پ.ن: من ترک نیستم!
پ.پ.ن: در مثل مناقشه نیست!

دکتر جون خداییش ما اصفهانی ها را این قدر مسخره می کنند و جوک می سازندو از مان بد میگن تا حالا هیچ واکنشی نشون دادیم؟
این ها به نظر من بازی خورده اند هم از ÷وزییون هم از ا÷وزیسیون... تا اقدامات آمریکا و متحدانش از این بازیهای جنجالی زیاد ساخته میشود اون از دستور ورزشگاه رفتن این از نامه به جرج بوش و این آتش بیار معرکه شدن آخریش!

k1-35 عزيز!
اينهم شد اسم!!
اما اصل منظور من در اين نوشته كه كامنت‌هاي ني‌لبك عزيز به شفاف سازي آن كمك كرد اين است كه آزار دهنده ترين و توهين آميزترين وجه قضيه براي آذري زبان‌ها (كه در مرحله بعد براي فارسي زبانها نيز صدق خواهد كرد) اين است كه اين كاريكاتوريست اين زبان را غير جذاب و بي‌قاعده و دشوار براي فراگيري توصيف كرده است و اين آذري‌ها را برآشفته است.
واقعيت اين است كه زبان فارسي هم تبادلاتي با ساير زبانها ندارد...كسي از اروپائيان و ساير ملل در صدد فراگيريش بر نمي‌آيد و تبليغ فرهنگ و هنر و اصالت فارسي را نه خارجيان فارسي دان كه ايرانيان زبان‌دان مي‌كنند كه از ديد آنها احتمالن مبالغه آميز خواهد آمد.
چنين زبان‌هايي كه تنها در جزايري از جوامع بشري انتشار دارد از پويايي و زايايي مي‌افتد و اگر منسوخ هم نشود فراگير نخواهد شد.
بنابراين اگر در روزنامه گاردين كاريكاتوري چاپ شود كه همين مضمون را راجع به زبان فارسي داشته باشد فردا در تهران گروهي سفارت انگليس را به آتش مي‌كشند.
اعتماد به نفس ما به علت شكست‌هاي پياپي و عقب ماندن از جامعه چهاني كم شده است و اين دليل پرخاشگري ماست.

فرهاد جان...
غلط مي كنند مسخره كنند!!
خودشان را مسخره كنند...به ريش پدرشان بخندند!!

زیتون جان
برای حکومت ،چی بهتر از این که اهالی جامعه مدنی!!! به جان هم بیفتند و دردسر سرکوب را از حکومت بگیرند؟!

گوشزد عزیز
می دونی که باهات موافقم.

ای بسا هندو و ترک هم‌زبان ای بسا دو ترک چون بی‌گانه‌گان
پس زبان محرمی خود ديگرست هم‌ دلی از هم‌زبانی بهتر است.
(مولوی)
_________________
به اون ناشناسي كه گفته جمهوري اسلامي بمب اتم ميخوادبسازه براي كشتن ضدرژيمي ها....به گورخواهي برد اين آرزوي كثيف و شيطانيت را
...
پاينده ايران
مرگ بررژيم كثيف فاشيستي مذهبي آخوندي

به دو رگه ایکه یک رگش هوادار سلطنت است و رگ دیگرش از بمب اتم سر میزند...به گورخواهي برد اين آرزوي كثيف و شيطانيت را.کور خوانده اید که این اتمها برای امریکا ویا صهیونیست ها ست.

مرگ بر وطن برستی فاشیستی سلطنتی تو و و بررژيم فاشيستي مذهبي.

من به عنوان يك ترك و از طرف همه اونا ميگم كه ما موافق زنداني شدن مانا نيستيم. اصلا اين همه اعتراضات و تظاهرات به خاطر يه چيز ديگست نه عليه يك كاريكاتوريست كه اين وسط قرباني شده. اعتراض ما به همه اونايي هستش كه خودشون رو نژاد برتر مي دونن و در سايه اعتقادات مسخره و ظاهرا مذهبيشون هميشه اقوام ديگر ايراني رو تحقير كردن در حاليكه كه هميشه دم از برابري و برادري اسلامي كردن !!! اعتراض ما به اون آقايوني هستش كه تو صدا و سيما به همه توهين مي كنن و اسمشو ميذارن طنز. واقعا بايد به حال اين ملت و دينش تاسف خورد كه توش بجز زبون فارسي تهراني بقيه زبونها به نظرشون مسخره و خنده دار مياد و بايد واسه ساختن يك برنامه ظنز بايد اداي غيرتهروني ها رو در بيارن. در جواب همه كساني كه ميگن چرا قبل از اين لرها يا عربها اعتراض نمي كردن بايد بگم كه يه روزي كاسه صبر اونا هم لبريز ميشه و اجازه نمي دن كه يه عده مرفه بي درد صاحب مقام اونارو مسخره كنن. عزيزان من يه كم بياين فكر كنين آخه تو كجاي دنيا تو كدوم كشور اسلامي مردمش به همديگه توهين مي كنن ، همديگه رو مسخره مي كنن. به نظر شما اين قضيه تو ايران مثلا اسلامي ما مشكوك نيست ؟؟؟ بله عزيزان من مانا نيستاني اين وسط قرباني شد و مقصران واقعي الان دارن به ريش من و تو ميخندن و احتمالا الان دارن بالاي يك منبر به مردم برابري و برادري اسلامي ياد مي دن !!!

جالب است که هیجکس هیچی از به آتش کشیده شدن پرچم ایران در جمهوری آذربایجان نمی‌گوید..

بابت اسم شرمنده، به حرمت بزرگ كيوان وبلاگستان (كيوان-آنلاين)‌اين پسوند اضافه شده. در مورد بحث جالبتان مخالفتي ندارم، فقط همچنان پافشاري مي كنم كه اين "آشوب"‌ ارتباط چنداني با آن توهين و زبان و ديگر مسايل پاتولوژيك و سماي-پاتولوژيك ندارد، يعني نهايتن بتوان ناخشنودي تركها (روزنامه ها مي گويند آذريها)‌ را به اين تحليل شما مرتبط كرد، اما ناخشنودي و اعتراض، چرا، مي تواند دقيقن از همين موضغ ضعف و آسيب پذيري نشات بگيرد.

زنده باد آزادی و برابریبه صف ارتجاعی قوم پرستان نپیوندید!روزنامه نگاران زندانی فورا باید آزاد شوند!

ایران در چند روز گذشته شاهد دو رشته اعتراض بود. یکی اعتراض به انتشار کاریکاتوری که ظاهرا به ملیت عده ای بر خورده است و دیگری اعتراضی به پادگان کردن دانشگاه ها و علیه آپارتاید جنسی. یکی اساسا در تبریز رویداد و دیگری اساسا خوابگاه دانشگاه تهران و دانشگاه امیرکبیر را در بر گرفت.این دو اعتراض ، دو چهره متفاوت، دو پرچم متضاد در جنبش علیه جمهوری اسلامی است. هر دو پرچم های واقعی و هر دو انتخاب های ممکن در مقابل مردم ایران هستند. اما، هریک آینده ای متفاوت را در مقابل جامعه قرار میدهد. گذاشتن هر دو این جنبش ها در کنار هم ممکن نیست. پیروزی یکی شکست دیگری است. مردم باید یکی را انتخاب کنند. یک آینده بر اساس هویت انسانی مردم و برای تحقق آزادی و برابری است و آینده دیگر بر اساس مبنا قرار دادن هویت قومی و تراشیدن ملیت برای مردم است. مردم باید یکی را انتخاب کنند.اعتراضات تبریز و کل اعتراضات قومی که در مخالفت با انتشار کاریکاتور برپا شد تلاش قوم پرستان برای دادن هویت قومی به جامعه ایران است و ارتجاعی است. باید این پرچم را کنار زد. باید به انقلاب برای تحقق آزادی و برابری پیوست.مردمسال ٥٧ دولت های غرب با پا اندازی ژورنالیست های نوکر و تحصیلکردگان ناسیونالیست و مذهبی تشنه مقام از ترس عروج چپ و آزادی خواهی کمونیستی بر تن انقلاب علیه رژیم سلطنت لباس اسلامی کردند. بجای انقلاب برای آزادی و برابری، توحّش اسلامی را به جامعه تحویل دادند. امروز، با همان انگیزه ها و با همان ترس ها قرار شده است بر تن جنبشی که از روز اول با شعار آزادی و برابری متولد شد لباس ملی و قومی بپوشانند. قرار است این بار بجای اسلام، قوم پرستی و تباهی عمومی را به جامعه ایران هدیه کنند.بهانه همان است که همیشه بوده است. سالها پیش روزنامه ای به خمینی "توهین" کرد اسلامی ها به نام مردم مسلمان آزرده به میدان آمدند، بعدا "آیه های شیطانی" به ملت مسلمان توهین کرد و حکم قتل سلمان رشدی محمل کشتار یک نسل کامل از آزادیخواهان ایران شد، همین چندی پیش کاریکاتور محمد اسلامی ها را به حرکت در آورد. امروز یک طنز مایه تحرک کل قوم پرستان و به میدان آوردن مردم به زیر پرچم خود شده است. نباید به این سیر تن داد.آزادی بی قید و شرط بیان حق بی اما و اگر است. منشور سرنگونی جمهوری اسلامی باید آزادی کامل و بی قید و شرط انتقاد و نقد، آزادی انتقاد به کلیه جوانب سیاسی، فرهنگی و اخلاقی و ایدئولوژیکی جامعه، لغو هر نوع ارجاع در قوانین به باصطلاح مقدسات ملی و میهنی و مذهبی و غیره بعنوان عامل محدود کننده آزادی نقد و اظهار نظر مردم، ممنوعیت هر نوع تحریکات و تهدیدات مذهبی و ملی و غیره علیه بیان آزادانه نظرات افراد را اعلام کند. هر سیستمی و جنبشی که این حق اولیه انسانی را تابع منافع روز خود محدود کند ارتجاعی است. نباید به آن تسلیم شد. نه تنها نباید به هیچ بهانه و توجیهی به صف ضد آزادی پیوست بلکه باید خواستار آزادی فوری روزنامه نگاران زندانی شد. بعد از وزارت ارشاد اسلامی نباید وزارت ارشاد قومی که حلال و حرام در بیان آزادانه عقاید را تعیین میکند را تحمل کرد. قرار است از فردا اشعار، ترانه ها، نوشته ها، کاریکاتورها و جوک ها را ناسیونالیست های مختلف چک کنند تا ببینند به آنها بر نمیخورد؟ این است آزادی بیان؟ ناسیونالیسم و قوم پرستی علیه آزادی بیان همراه جمهوری اسلامی شمشیر کشیده است.مردمجنبش ناسیونالیستی و قومی یک تجارتخانه برای شریک کردن تحصیلکردگان ناراضی در قدرت و ثروت جامعه است. منافع اینها سر سوزنی به منفعت مردم مربوط نیست. این جنبشی است که نه تحقیر چند ده ساله زن در جامعه اسلامی و اعلام زن به عنوان تبعه درجه سه را توهین به خود میداند، نه از آیات شنیع قرآن در مورد زن و انسان آزرده میشود، نه دستگیری و زندانی شدن رهبران کارگری توهین به خود میپندارد، نه تحقیر کودک را به خود مربوط میداند، نه سرکوب آزادیهای سیاسی را اعلام خصومت میداند، نه گرسنگی و فقر و بی حقوقی و استثمار روزمره و هر ساعته میلیونها کارگر ناراحتش میکند. آنچه به این جنبش مربوط است نژاد، خون، قومیت و ملیت است. مردم را بر سر قومیت و ملیت ساختگی به جان هم میاندازد تا خود در قدرت و ثروت جامعه شریک شود. به عراق، به یوگسلاوی و به رواندا نگاه کنید. برنده و بازنده دعوا های قومی کیست؟ به راستی باید ارومیه و تهران و اهواز و زاهدان و نقده و میاندواب و هزاران شهر و روستای ایران را چگونه میان اقوام تقسیم کرد؟ نمی بینید چه حمام خون و چه تباهی را تدارک میبینند؟دسته بندی مردم بر اساس قومیت و ملیت همان قدر قلابی است که بر اساس مذهب. همانطور که باید دست مذهب را دولت و زندگی مردم کوتاه کرد، باید دست قومیت و ملیت را هم از دولت و زندگی مردم کوتاه کرد. اگر میشود هویت مذهبی را کنار گذاشت و انسان بی مذهب و سکولار شد، میشود هویت قومی را کنار گذاشت و انسان غیر قومی و آزاده شد. کودک، نه مسلمان و مسیحی و یهودی به دنیا می آید و نه ترک و کرد و فارس و لر و بلوچ. اینها همه طوق هائی است که به گردن ما می اندازند تا بر گرده ما سوار شوند.اینها همه حقه بازی است. فریب نخورید. ترک و فارس و عرب و بلوچ و کرد مان میکنند تا متوجه اشتراک منافع همه سرمایه داران و تحصیلکردگان مقام جو در استثمار و سرکوب کارگر و مردم زحمتکش و آزادیخواه نشویم.مردمیکبار دیگر خطای سال ٥٧ را مرتکب نشوید. سرمایه داری غرب، بویژه آمریکا، و تحصیلکردگان رذل تشنه قدرت دارند کاری را میکنند که جمهوری اسلامی قادر به انجام آن نبوده است. جمهوری اسلامی نتوانسته است انقلاب مردم ایران برای آزادی و برابری را سرکوب کند، نتوانست بر تن آن لباس دو خردادی و اسلامی خوش خیم بپوشاند. هر طپش اعتراضی در جامعه یک بار دیگر خواست آزادی، خواست رهائی از ستم و نابرابری، تلاش طبقه کارگر و همه بشریت متمدن برای سرنگون کردن استثمارگران را به جلو رانده است. امروز ناسیونالیست های رنگارنگ با قومی کردن اعتراض دارند همین جنبش بشریت متمدن را خفه میکنند. دارند سرنگونی به نفع خود را به نام انقلاب به خورد مردم میدهند.مردمامروز دیگر سرنگون طلب بودن اصلا کافی نیست. باید انتخاب کرد. باید روشن کرد که بر پرچم سرنگونی جمهوری اسلامی چه چیز نوشته شده است. امروز از بوش تا جریانات قومی و مذهبی در صف سرنگونی طلبان جمهوری اسلامی ایستاده اند. باید با چشم باز انتخاب کنید. باید تضمین کرد که بر پرچم سرنگونی جمهوری اسلامی آزادی و برابری حک شده است. این انقلاب ما است به این صف بپیوندید. به فراخوان های قوم پرستان پاسخ ندهید، اجازه ندهید برایتان هویت قومی یا مذهبی بتراشند. مبنای جنبش ما هویت برابر انسانی است. به صف انقلاب برای آزادی و برابری، به صف حکمتیست ها بپیوندید! هویت ملی به اندازه هویت مذهبی جعلی است. تنها هویت واقعی، هویت انسانی است.

مرگ بر جمهوری اسلامی

زنده باد آزادی و برابری

ننگ بر کسانی که برای مردم ملیت میتراشندکورش مدرسی

سوم خرداد ١٣٨٥ - ٢٣ مه ٢٠٠٦

من نمیدونم چرا این همه وقت صرف می کنم تا شما رو آگاه کنم ولی اینو میدونم که با مانا هیچ پدر کشتگی ندام هر انسانی جایز الخطا مانا هم یکیش ضمنا اشتباه مانا در برابر اشتباهات حکومت در سالهای گذشته مثل یه کاه به کوه تنها اشتباه مانا این بود که یه کبریت روشن رو انداخت تو انبار باروت انبار باروتی که خود حکومت درست کرده بود وبرای اینکه از زیر تقصیراتش در بره گفت که مانا با امریکاییها همدسته و به دنبال ایجاد جنگ قومیتهاست در حالی که نه غرب و نه امریکا روحشون از این مساله خبرداشت همه ما میدونیم تو جهان امروز رسانه های امریکایی میتونن از یه کاه کوه بسازن از خداشون هم هست که در باره ایران باشه ولی تو این دو دوهفته هیچکدوم هیچ خبری از ماجرا نداشتن و تازه این یکی دو روز آخر که کار از کار گذشته دوزاریشون افتاده مقصر اصلی تو این ماجرا حکومت بود که خیلی سرسع در مقابل فن مردم بدل زد (مانا رو زندانی کرد) و خودشو خلاص کرد به همین راحتی مردم آذربایجان از مانا هیچ گله ای ندارن ولی دوست دتشتن یه درسی به این حکومت بدن که البته یه جورایی یه درسایی دادن در مورد دوستی هم که گفته باید این مشکل رو با تفاهم و دوستی و منطق حل کرد میگم برادر من وقتی طرف حسابت(حکومت) اهل منطق نیست و هر اعتراض ساده ای رو توطئه آمریکا میخونه تا سر ملتشیره بماله چه توقعی از ملت آذربایجان داری هر وقت بهش اعتراض میکنی و حقتو میخوایی با چماق میکوبه تو سرت نمونش کوی دانشگاه پس جان عزیزت دم از تفاهم نزنین چون خودمون عقلمون میرسه که اگه اینا اهل تفاهم باشن ما هم میتونیم باهاشون مذاکره کنیم که متاسفاهنه............

من نمیدونم چرا این همه وقت صرف می کنم تا شما رو آگاه کنم ولی اینو میدونم که با مانا هیچ پدر کشتگی ندام هر انسانی جایز الخطا مانا هم یکیش ضمنا اشتباه مانا در برابر اشتباهات حکومت در سالهای گذشته مثل یه کاه به کوه تنها اشتباه مانا این بود که یه کبریت روشن رو انداخت تو انبار باروت انبار باروتی که خود حکومت درست کرده بود وبرای اینکه از زیر تقصیراتش در بره گفت که مانا با امریکاییها همدسته و به دنبال ایجاد جنگ قومیتهاست در حالی که نه غرب و نه امریکا روحشون از این مساله خبرداشت همه ما میدونیم تو جهان امروز رسانه های امریکایی میتونن از یه کاه کوه بسازن از خداشون هم هست که در باره ایران باشه ولی تو این دو دوهفته هیچکدوم هیچ خبری از ماجرا نداشتن و تازه این یکی دو روز آخر که کار از کار گذشته دوزاریشون افتاده مقصر اصلی تو این ماجرا حکومت بود که خیلی سرسع در مقابل فن مردم بدل زد (مانا رو زندانی کرد) و خودشو خلاص کرد به همین راحتی مردم آذربایجان از مانا هیچ گله ای ندارن ولی دوست دتشتن یه درسی به این حکومت بدن که البته یه جورایی یه درسایی دادن در مورد دوستی هم که گفته باید این مشکل رو با تفاهم و دوستی و منطق حل کرد میگم برادر من وقتی طرف حسابت(حکومت) اهل منطق نیست و هر اعتراض ساده ای رو توطئه آمریکا میخونه تا سر ملتشیره بماله چه توقعی از ملت آذربایجان داری هر وقت بهش اعتراض میکنی و حقتو میخوایی با چماق میکوبه تو سرت نمونش کوی دانشگاه پس جان عزیزت دم از تفاهم نزنین چون خودمون عقلمون میرسه که اگه اینا اهل تفاهم باشن ما هم میتونیم باهاشون مذاکره کنیم که

افسرده خودتی ..بدترکیب وغیره وذالک ..اما نصف جمعیت ایران ترکه ..جکهاتون ارزونی خودتون...دکتر توهم لابد میخوای مثل مانا مانا بمونی!؟اینم داشته باش:ترك ستيزي ديگر بنام: مهرداد خديراز آستين هفته نامه اميدجوان درآمد!!
در حاليكه هنوز زخم تحقير وتوهين حاصل از عوامل تجزيه طلب روزنامچه ايران جمعه تسكين نيافته؛ در شماره479/هفتم خرداد /هفته نامه شوونيست اميد جوان /خدير نامي سرسپرده پان فارسيستهاي تجزيه طلب نويسنده مقاله تحت عنوان ( كارتون دردسر ساز) زهري مهلك تر وموزيانه تر ازمانا نيستاني به بحران جاري ترك ستيزي تزريق كرد!...اين درحاليست كه در طي سالها تحقير وتوهين برخي شوونيستهاي نفوذي در لايه هاي رسانه هاي دولتي نه اين هفته نامه ونه اين مزدور بي صفت (مهرداد خدير) حتي يك جمله اظهار تاسف يا همدردي وهمدلي درباب اعتراض براي تركها كه نصف جمعيت كشور را شامل ميشوندننوشته اند..اما ماهيت چنين قلم بدستاني وقتي رو ميشود كه كينه شوونيستي بر عقلشان حاكم شود.! وي در مقاله تركها را پيشا مدرن!تجزيه طلب وكوته فكر خطاب نموده! وتوصيه نموده تركها دوزشان را بالا ببرند..اكنون ملت غيور آذربايجان در سراسر كشور اين هفته نامچه را نيز كمتر از روزنامه ايران نمي بيند...لذا از مجمع نمايندگان مجلس ووزارت ارشاد وانجمنهاي مختلف ترك زبانان ايران ميخواهيم ضمن درخواست عذرخواهي رسمي عوامل تخطئه گر هفته نامه وبخصوص نويسنده مذكور راسا شكايت مردم را پيگيري ونسبت به توقيف اقدام نمايند.! آن دسته از فرهيختگان ايران اسلامي ميدانند تا زماني كه چنين عوامل نفوذي هست بحران ؛ ادامه خواهد داشت..يعني همان چيزي كه جريان ترك ستيز وتجزيه طلب لاريجانيسم واميد جوانيسم ومانا نيستانيسم ها ميخواهند.!!!جوانان غيور ترك نقده/.

میدانید مشکل از کجا ناشی میشود؟ اشکال از اینجاست که ملت ما به توهین کردن عادت کرده شاهد آن هم مثالهایی است که می اورید. چه لزومی دارد زیبایی یا هوش کسی را بر دیگری ارجح کنیم و با الفاظ رکیک هم را مخاطب قرار دهیم هم من میدانم و هم شما که ملت ایران بسیاری از جریانهای روشنگری و روشنفکری اش را مرهون دو قوم گیلک و ترک است و به رغم اینکه من به هیچ یک از این دو قومیت تعلق ندارم اما متاسفم که عادت هرروزمان شده به تاریخ خودمان ناسزا بگوییم. در مملکت ما ناسزاگویی کار روزمره ما شده است. به هر روی سعی نکنید بر کار نادرست اما سهوی مانا صحه بگذارید او بد کرد اما مستحق چنین عقوبتی نبود

تويي كه دم از آزادي بيان ميزني چند بار به خاطرش تحصن كردي چند بار براش كتك خوردي چند ماه تو زندونهاي انچناني كه حتي جاش رو نقشه مشخص نيست بودي . اگه نبودي خفه شو و گوش بده مترسك. من تو اعتراضات و در گيريهايي كه تير 1378 در تبريز براي آزادي بيان و حمايت از دانشجو هاي معترض كوي دانشگاه تهران!!!!!! رخ داد شركت داشتم ، به خاطرش باتوم خوردم ،و مدتي بازداشت بودم،دو تا از دوستام تو اين درگيريها كشته شدند (اصلا خبر داشتين) و چند تاشون اخراج.
ولي حالا ميگم اگر آزادي بيان يعني توهين به ملتها ميخوام صد سال سياه آزادي بيان نداشته باشي.
در ضمن از حرفهايي كه بالا زدي اينطور بر مي ايد كه اگر توهيني كه ميشه واقعيت داشته باشه بيشتر به توهين شونده بر ميخوره.و گرنه كسي كه بهش توهين ميشه زياد گير نميده.
خوب الان من بهت ميگم مادرت جنده است . خواهرترو دو نفري ديروز گايديم. بابات كونيه خودت هم حرومزاده هستي. خوب اگر ناراحت شدي معلومه همه حرفهام درسته اگر نشدي جوابم رو بدون سانسور بذار رو سايت.
در ضمن يه جاهايي گفته بودن تركهاي بي گذشت وبخشش ، بايد بگم ترك جماعت اگر فقط حق خودش در ميان باشه ميتونه گذشت و بخشش داشته باشه ولي اگر پاي ملتش در ميون باشه نه ميتونه ونه اجازه داره كه بخششي انجام بده.

salam diyiram butun turklare turki ye lahje nist balke ye zaban ina ba tohinbe ma mikhan mara z rahemon dar konan man khoshhalam ke tohin shod chon tonestam hagamo bekham hage ma nade 15va 19 asl ganon asasi hastesh pas ta esteglal mijandin
gelecek bizimdir

ببينيد اگه قرارباشه كه تركها را خر قلمداد كنيد شما هم تو خري و سوسكي هيچ كميتي از ما نداريد
پس نتيجه اينكه همه كساني كه تركهارا را مسخره ميكنند خودشان را مسخره بكنند چون خودشون بيشتر مسخره اند
bye

in yek aghaz baraye bidariye mellat turk va esteglal anha az daste fashisthaye pars ke bi rabt be sagha ham nistand mi bashad.yashasin bu elin merd ogullari

jetsons sex free asian sex

jetsons sex free asian sex

jetsons sex free asian sex

stories sex porn erotic big cock interracial fucked by big black cock

stories sex porn erotic big cock interracial fucked by big black cock

male bdsm bondage pillory bondage bdsm nude naked

male bdsm bondage pillory bondage bdsm nude naked

interracial picpost painful interracial sex

interracial picpost painful interracial sex

interracial picpost painful interracial sex

sex scenes nice girls sex

sex scenes nice girls sex

sex scenes nice girls sex

hardcore booty hot hardcore sex free interracial anal pics interracial lesbian cinnamon mature lady available mature ladies hot lesbian porn china porn free porn movie galleries private movies drunk teen rape phillip burris rape slut girl manga free nude manga drawings emotional incest bbs incest hot hairy gay hairy daddies amateur pornstars amateur straight college men shemale glamour links fuck hottest shemale porno redheads girls bush spanking redhead pictures video mega cumshots bukkake cumshots free big cock fuck big cock going into woman teen gay sex britney spears sex man trans tallahassee annunci trans latin stripper hot naked latin men gay twink group sex pictures of group sex indian male models indian suck free ebony xxx pics hot ebony pussy blonde horse sex brazilian horse sex shit fetish sex spandex fetish free mother and son fucking bags bad mother fucker old wives wives dominating husbands short skirts stockings sexy ladies in stockings male blow job blow job shots cute chubby teen chubby white girls milf girl milf blow job lesbian mpeg lesbian babes women with dogs + beastiality beastiality boards teen art teen pantyhose girl masturbation stories father son masturbation pantyhose asians small girls in pantyhose ebony gang bang asian anal gang bang zoofilia yaoi zoofilia hard core animal sex picks sex animal story oops upskirts upskirt thong shots bdsm drawing extreme bdsm free movies wanna fuck cum fuck teenie tits tit fucks free bbw pics bbw rape gay surfer boys free gay teen sex male anime anime doujinshi gay teen pissing twins pissing stuffed pussy kagome's pussy dog ,woman sex dog sex moves salor moon hentai samurai champloo hentai anal school anal masturbating nude asian girl asian sexy bikini young black lesbians young underwear models

lesbians licking each other lesbian panties indian free sex indian institute of planning management bbw chat live video hottest yahoo adult bbw group student group sex frat party group sex lesbian rape lez rape yaoi anime anime girl pictures hardcore manga sex draw anime and manga ians zoo sex zoo animal porn big cock anal video 18 big cock ebony bjs sperm bbw ebony sexy incest cartoon comics incest father daughter free hentai sex sister hentai bang bros. movies bang bus free movies red hair pussy black pussies free hottest blow hot job milf red head blow job kelis tits aussie tits vaginal cum shots brown and round cumshots anal teen anal girls animal sex game vintage animal sex harry fucks hermione boss fuck secretary amateur spanking amateur girls next door huge hairy penis hairy bollocks masturbating girls young young teen girls nude bloody sex k9 sex free milfs milf tgp wife hardcore movies cuckold hot wife teen masturbation board masturbation tools latin wet pussy black dick latin pussy sisters wearing pantyhose pantyhose amateurs lift up skirt outdoor upskirt mature women like young cock black mature ladies galleries free gay black gay sex chubby teen girls chubby teen fuck little asian schoolgirls asian female ejaculation latin shemale shemale cums gay rubber fetish nipple fetish japanese panty pissing pissing cunt free horse sex videos sample latin horse sex hardcore pornstars french hardcore porn big breasted milf mother fuckers mother daughter son sex canine guide dog sex zoo teen dog beast sex san disk trans flash memory available error trans caliente porn movie lesbain porn free beastiality xxx passwords free beastiality stories new free interracial porn vids interracial lesbian videos redhead sapphic wet redhead asian lesbian gang bang did you like being in a gang bang spanking teens teen titans bdsm collars bdsm kontaktanzeigen asians in fishnet stockings stockings free voyeur

pokemon hentai xxx power puff girls hentai mother in law oral sex recipes for breastfeeding mothers deep anal fucking anal cumsumption olsen upskirt student upskirt young teen sluts young masturbation teen hitchikers chinese teen gay gang bang videos downloads free porn videos gang bang amateur stripping free amateur pussy gay boys peter north gay dog sex hormones dog sex photo trans bridge and official trans fatty acids pros and cons male masturbation stories getting caught yanks masturbation online anime extreme anime bbw babe sluts bbw escort independent sex interracial art interracial creampie eating stories group anal sex group sex in public chubby free bbw today's fucking chubby anal free gay cumshots galleries beastiality cum shots free nude wifes wife slut latin teens fuck latin ass galleries orgy fuck crazy fuck brazil porn china porn natural milf milfs having sex men pissing their pants girls pissing urinals extreme blow job facials free hottest tranny blow job home sex videos bride sex free spanking movie clips windows movie maker download free pussy pounding black dick white pussy hentai manga free naruto adult manga young asian models busty asian teen zoo animal sex amsterdam zoo sex movies hardcore sex in the bath creampie hardcore capping ceremony leather bdsm bbw bdsm lesbian nurses forced lesbians big cock gay threesome big black cock asian anal sublime-date rape rape mpgs nude redhead girl redhead gang bang monster shemales free sex shemale girl pic e- ladies lesbian animal sex animal sex 'screwing monkeys' hairy pussy cumshot hairy gay bear movies giant black tits galleries of tit cumshots pantyhose discussion pantyhose and schoolgirl literotica incest incest mom son thumbnails family fucking free mature women sex mature black sex xxx video free kinky bizarre perversion fetish lesbian fetish comics horse donkey sex horse sex lesbian brianna banks in stockings mom stockings gallery beastiality real free beastiality movie downloads topless ebony models ebony suck indian sex porn indians nude

free animal sex movies horse movies hentai gay gay football jocks nude mature old women extreme hardcore mature free galleries pissing pants wetting panties desperation free pissing closeup manga xxx free comics free online manga hentai beautiful busty masturbation masturbation toy zoo sex sites zoo sex preview shemale erotic cartoons big tit shemale amateur adult movies free amateur sex clips perfume fetish clothing store injection fetish sperm whores bbw fat women bbw sex fat girls lesbos teens teen challenge anime wallpapers anime sadness young tight pussy married pussy tits and cum very young tits local bdsm in south florida bdsm fisting blow job bitch blow job lesson chubby gay bears chubby mature amature las vegas gang bang gang bang teen sex milf camps cute milfs indian pornography hardcore indian actress fetish group sex pictures free world group sex record cum licking shots funny cumshots amateur allison 1000 trans filter trans canada airlines crashes gay beastiality sex beastiality video clips sailor jupiter hentai free english hentai games hardcore xxx sex hardcore teen porn cuties in stockings pantyhose stocking fetish extreme anal toys anal punishment free animal sex stroies free animal sex web site mr big cock big cock fucked hairy chested nude men young teens hairy armpits ebony lesbo ebony nudes free naked wife pictures black men fucking white wives fuck video fuck tha police hardcore interracial sexgay interracial romance novels free incest sex stories adult sex stories latin erotica latin nipples big booty asian cute asian teens older redhead fucked little hot redhead melissa hairy lesbians lesbian ass fingering horse sex blog human sex fuck with mare horse upskirt cameras up skirt peeks husbands wearing pantyhose teens wearing pantyhose russian dog sex dog sex video real incest stories incest stories mother son incest nude young boy young gay boy rape fucking christian woman rape questions mother son fucking videos mother daughter incest stories hard porn thai porn

pissing dick milf pissing free zoofilia ians zoo sex group fuck babe fuck hentai manga rape english translated japanese hentai manga redhead teen pussy redhead hairy pussies teen porn movies porn queens interracial big cock interracial fuck maid fetish maxi pad fetish big black gay cock gay male cartoons chubby facial cumshots cumshots facials cumshots latina group sex sexy lesbian group sex pussy closeup big pussies ebony ghetto girls ebony boy hottest bbw ebony plumper lesbian bbw dragon hentai fairly oddparents hentai beastiality discussions free amateur hardcore male beastiality movies hardcore in stockings classic nylon stocking models chevy truck auto to manual trans swap ivana trans hairy arses beauty women hairy nude sex moves forced sex big milf tits free lesbian milf big cock riders ass fucking big cock pantyhose mania bbw pantyhose sex interracial amateur blow job jennifer aniston blow job young puffy nipple young strippers anime convention animal anime free live horse sex girls have sex with horse mature orgasm free live naked mature men incest mother and son mother fucking her daughter bdsm galleries free movie clips bdsm 100% free animal sex how to animal sex hard rape hentai rape porn pussy licking lesbians bikini lesbians southern indian health council indian trance mp3 sex it a dog dog sex brazilian shemale fucks man shemales videos hot latin bikini babes design latin female escorts free hardcore sex blonde hardcore smoking asian lesbians women kissing free asian import model gang bang song free gang bang galleries ladyboy masturbation masturbation homepage hot wifes husband watches wife fuck gratis videos de sexo anal male anal amateur models amateur model pictures free incest art true incest teen art teen sexuality big latina ass tits big black tits zoo movies xxx movie upskirt video clips looking up skirt chubby fat chicks cute chubby girls

interracial free adult personals interacial 100sexmovies interracial pantyhose pussy pussies eating pussy movie rating explanation gangbang movie spanish sex sex toys banzai hentai ff10 hentai free bbw dating sites bbw lovers suck trans 93 trans am die cast model chubby horny chubby twinks man horse sex horse having sex with men amatuer big cock big cock fuck ass wet young panties young girls pissing interacial gang bang boat gang bang la milfs hot milf porn sites thick ebony movies big ebony tits mature mother fucking we dont need no water let the mother fucker burn gay shorties free gay pix anal sexual positions drunk anal free pissing pussies and free piss pictures of women pissing standing erotic fetish medicine medical fetish pictures beastiality gay man horse beastiality stories blow job stories blow job hentai rikku anime japanese hentai anime asian sexy bikini bondage asian hard group sex lesbian group sex pics wife sleeping nude girlfriend wife photo cameras latin blow job free latin porn pics teen girls tied up in pantyhose pics amature pantyhose sex like dog free dog sex video furry zoo sex zoo sex free movie older mature grannies mature ladies nl female stockings college girls in stockings fat black tits small young tits free xxx animal sex movies animal sex mp3 funny cum shots amazing cumshots black shemale galleries shemale fucking guys free bdsm photos pool lesbian bdsm le teen de sexe japonais irr?ductible teen magazines teen manga masamune shirow manga scans hot granny redheads big boobs redhead sex shemales fuck shemales tentacle fuck real amateur wives amateur voyeur23 virgin masturbation females masturbation japanese lesbian big tit lesbians lesbians tits hot lesbian porn spanish porn kristen's incest stories free incest mother son sex stories free yaoi rape gang rape movies south indian masala movies busty indian women juicy upskirt pussy vanessa.feltz upskirt hairy ass men big booty hairy black pussy teen hardcore fuck hardcore cum eating sluts

asian strapon big asian tits please bang my wife roxetta fucking my wife pretty young girls photography free thumbnails young big dick dog sex dog sex moves registered sex offenders car park sex free teen kelly galleries of teen thongs pissing in her panties pissing asian anal gay sex insane anal private bdsm bdsm tongue torture anime threesome the anime network ebony incest lesbian ebony porn man masturbation shower masturbation hot redhead girls free redhead teen galleries sexy teachers black stockings pussy nylons stockings sex amateur british sex voyeur amateur young pussy black wet pussy black latin porn latin gay videos gay male beastiality beastiality free vidoes fuck animals 3d fuck incest rape porn virgin incest porno, incest porno give a guy a blow job slut blow job mother blowjobs japanese mother son sex indian shemales indian restaurant trenton new jersey filipina porn cowgirl porn free chubby tits chubby wives free galleries nylons pantyhose pantyhose galleries upskirt panty shot upskirt hot girl and animal sex animal sex torrent milf felicia smoking milf small penis husband after having big cock ass fucking big cock college gang bang world's largest gang bang granny lesbians lesbians anal movies of girls stripping free black porn movies zoo porn zoo sex horse interracial black monster cocks lovemaking, teen, interracial manga comics for girls manga teens shemale porno shemales poser trans gender information trans island bus service fetish sluts adult diapers fetish gay dildo gay sugar daddy oral cum shots cum shots on pussy group sex porn group sex action incest hardcore hardcore fucking trailers mature woman young boys galleries mature free mature free mature hottest free sexy bbw sperm facials ass bbw gallery huge hentai animation incredibles hentai hairy pussy blondes extreme hairy pussy bizzare horse sex horse sex with man anna nicole smith tits milking tits free erotic rape stories rape trauma syndrome

disney sex anime emo anime chicago asian massage asian porno sites andclips redhead backseat redhead teen facial cock pussy hot black pussy short skirts and pantyhose swimming in pantyhose free lesbian trailers incest lesbian stories chinese shemales shemale amsterdam horse sex video clips horse sex brazillian katie couric upskirt athlete female upskirt huge black tit gallery big tits and ass little girl rape movies boys dont cry rape scene family incest rooms incest animation wife fucking blow job forced to blow job forced gay sex gay deep throat housewife masturbation male masturbation porn free hardcore porn trailers lightspeed lesbians hardcore nylon stockings foot fetish brianna banks in stockings belladonna double anal painful anal sex zoo porn trailer zoo sex young teens ebony slut pics bbw ebony lesbian free animal sex gallerys animal sex with people free hand job cumshots free teen cumshots mpegs big cock fuck pussy asian teens sucking big cock hot fat girls pissing wild pissing chubby teen porn chubby amatuer indian models xxx nude indian babes incest mothers caught having sex with my mother amateur pages old galleries amateur blow job bi curious wife shared wife gang bang teens amature gang bang darlings free milf and black girl porno trailers milf handjob dog women sex sex dog facial sample gay movie clips hard to find movies young bbs young cutie bbw teens bbw pantyhose pokemon misty hentai hentai beast naked young manga hentai free full sex manga videos female crucifixion fetish brutal fetish dj trans mp3 used kawasaki trans mule mature thongs gallery big boobs mature puberty in teen boys gay teen porn black latin pussy gay young latin bdsm sex slaves fetish drawing free bdsm art bdsm art kiddie fuck anal fuck pictures group sex cum shot free asian group sex videos hardcore sex videos tawnee stone sex hairy amateur girls hairy men jerking off gay interracial orgy interracial swing free beastiality video trailers beastiality movie post disney porn schoolgirl porn

shemale screen florida shemale escorts atk natural hairy special atk natural and hairy yolly 729th trans co uk trans sexuals teachers group sex free thumbnails group teen sex stockings free voyeur stocking lesbian raw sex homemade sex gay male and dog sex women who have sex with there dog interracial sex video clips interracial jizz black lesbian movies female squirt movie kiddy hentai tea hentai mr chew asian beaver asian boys in briefs disturbed violence fetish sucking tits fetish free hottest free chubby chick sluts boob chubby thumb horny gay men gay porn clips dog beastiality beastiality thumbnails gallery post absolutely free interracial porn hardcore movie free porn movie galleries pregnancy old wives tales dirty wife stories free inuyasha manga images anime and manga pics horse sex movie clips horse sex clip pandora peaks bdsm bdsm sex anime cheerleader incest anime big cock teens big cock gay porn daughter mother lesbian lesbian pussy free incest mpegs porn zoo zoo sex videos asian gang bang sluts big breas t gang bang lesbian teens teen sex clips free incest pictures incest nude busty indian women shaved indian pussy milf playing milf hunter password ebony sex movie samples ebony cum anal finger anal tips fuck teens slut fuck hot new latin supermodel latin sluts sex horny house wife big tit lesbos big tits tied up hardcore pornography anal sex hardcore free movies amateur allure gallery free amateur sex movies upskirts video amature upskirts huge boobs cum shots adolescent cum shots bbw fucks le poussin d'hippie de bbw free peeing free pissing latin pissing mature bondage xxx mature russian teddy bear masturbation guide to masturbation young redhead pussy sexy redhead free teen rape pics rape drug animal doggy style sex animal sex with humans pussy ass bizarre snake pussy young xxx old fuck young sick mother fuckers daughter and mother incest love blow job trailer blow job squad plumpers in pantyhose pantyhose scene

cock blow job fuck hardcore slut cum pussy cute blow job nasty wives wife sex video interracial teen suck interracial teen video shemale glamour links mature shemales mature cameltoe slutty mature wives mother son spanking mother fucks daughter cherokee indian clothes make indian flute horse sex bukkake thumbs farm horse sex sgt peckers lonely hearts club gang bang stephanie swift gang bang pictures japanese upskirts upskirt glamour asian big boobs asian ladyboy big latin dick naked latin ladies absolute boyfriend manga book 3 release draw manga girl private porn free milf porn extreme ebony fetish ebony fucked hard beastiality fourms free clips of beastiality shaving hairy pussy retro hairy porno nikki tyler hardcore hardcore incest galleries free pissing sample movies dudes pissing sango hentai free flash hentai games hardcore teen porn sexy teen models animal toon sex animal sex vidoes for free sperm bbw big fuck bbw colette pics free bdsm & fetish cartoons bdsm contract free gay movie gay black cocks 89 trans am motor rebuild kits trans sexual and asian lesbian pool free lesbian porn clips milf voyeur free anal milf mpeg pornstars cumshots latina cum shots masturbation instructions wife masturbation horse cum movies taboo movie series hardcore incest incest video chubby belly galleries chubby banged weird anal insertions gay teen anal zoo sex movie clip free cartoon zoo sex comics rape girl pictures of rape bondage pantyhose pantyhose ecstasy free dog sex mpeg man sex with dog very young fuck fuck my wife please puffy young tits babes tits legs stockings garters mature ladies in white stockings cock too big granny big cock japanese hentai anime free anime sex games male group sex oral group sex pale redhead pussy redhead girls young blonde fine young cannibals amateur swingers sex home amateur sex little sex strange sex stretched pussy insertion pussy shot foot fetish model foot fetish pictures

sperm facials atlanta bbw lover miami drunk bbw rose mcgowan tits big blonde tits anal wife anal comics granny slut movies free movies of people having sex sexy red stocking photos secretaries in short skirts stockings milf older women milf seeker mature pee galleries nude mature ladies fucking free lesbian photos lesbians squirt gay group sex movies free group sex video clips pissing girl girls pissing on indian creek middle school free indian sex clips anime lesbian galleries free hentai anime amateur teen nude amateur young couples bathroom fuck fuck wit dre day boys gay young gay young horny asian asian natural woman nude rinoa hentai hardcore hentai hard zoo sex el mejor sexo zoofilia horse sex forum horse love sex mother daughter fucker mother fuck son stories fuck hottest anal chubby ebony sperm facials chubby blonde slut rape animal young boy rape louise hodges hardcore fucking hardcore pantyhose wmv pantyhose skirts girls big tit manga adult manga galleries forbidden sex teen sex free a dog for sex dog sex story forum interracial swapping custom interracial wedding caketoppers too young girls, young fuck young teens in pantyhose beastiality free pic gallery beastiality scat pics mature swinger wives wife gallery free animal sex gallery computer animal sex laws latin sex videos free latin sex gallery low rise jean fetish fur coat fetish cum filled pussy internal cumshots ebony teen cumshots orgasm and masturbation free masturbation pics redhead girls redhead wet hot ebony boobs ebony ssbbw teens summercamp young teen porn hard shemale shemale skirt huge cock blow job asia teen blow job bdsm clubs elyria ohio bdsm jewelery pussy videos pre-teen pussy antique porn disney cartoon porn big big cock wants big cock trans fatty acids walden farms ranch trans tint dyes amazing gang bangs facials bbw gang bang hairy mature anal hairy crotch sexy upskirt photos upskirt underdress amateur incest family porn gay male incest stories

shemale tonya big dick asian shemales farm fetish foot fetish forum indian threesome indian sexy movie ex wife exposed wife big cock movie gallery big cock men brittney skye blow job cum facial blow job scryed hentai hentai catgirl cute girl manga xx manga facials cumshots amateurs links sticky cumshots chili dog sex video man dog sex traing private home movies adult movie trailer different types of masturbation masturbation panties fucking my mother in law enemas and her mother sperm facials ass bbw gallery huge bbw striptease free mature pussy free mature galleries mature galleries free facials chubby cute face waist chubby teen models zoo sex teen zoo video free sex gay locker room gay midget porn swingers galleries free amateur fucking amateur horse having sex with a women videos of free horse sex gauge porn vintage porn gallery lincoln filter trans am 98 trans am gt rape gang bang older women gang bang milf site web big boobed milfs webcam sex uniform sex older mature tits tit piercing animal sex beastiality xxx beastiality videos japanese hairy pussy atkingdom hairy group sex in sauna group sex picture salt lake city pussy hair pussy cat latin bitch latin cock galleries young lesbian sex young vagina rape porn clips plant rape hentai interracial sex blogs interracial sex free mini upskirt jessica rabbit upskirt human animal sex videos animal human sex acts girls pissing in jeans pissing toons galleries of teen models teen sluts, slut wifes, hot teen sluts, sex porn asian bitches asian bathing beauties huge anime tits anime wolf whipping of women or bdsm in adult vidcaps or film management bdsm supplies homemade anal sex toys anal cream pies how to fuck fuck girls father daughter sex incest and sex incest siblings hairy natural redheads pierced nipple redhead shower lesbians hot lesbian sex hardcore teachers hardcore sex pussy vintage stocking porn stocking slaves ebony squirting pussy ebony lesbians free pantyhose sample catfights in pantyhose

tight anal sex anal penitration masturbation interview girls masturbation stories hairy gay man free gay mpegs female horse sex stories teen horse sex hentai 3d toon hentai stockings upskirt stocking teasing photos horsecore beastiality movie beastiality asian naked women latin sex latin sex story lesbian movies free beast sex movies hardcore sex sex pic alice in sexland extreme manga free online hentai english manga pussy squirts free pussy pics upskirt panties japanese free celebrity upskirt only cumshots cumshots women gay boy fuck mature fuck galleries free chubby teens chubby boys big fat plump breast bbw bbw corset dog sex samples free pictures of dog and women sex hardcore gay sex hardcore lesbian orgasm redhead incest big boobed redhead kompiss no ip pissing mature pissing gagged with pantyhose spanked in pantyhose free shemale porn free anime porn free cartoon incest free incest big latina tits black small tits young lesbian rape horse rape nascar, turbo trans am honda civic 1999 si lower trans mount bi sexual gang bang fucking bang bbw gang young girls hairless free young sexy teens mother and son fucking die mother fucker die lyrics gay naked hairy men hairy anal marine big cock big cock sucker animal sex website animal sex fisting lesbians showering lesbians peeing shemale holly sweet shemale to female sex goth bdsm bdsm teens massive tits mature mature cum facials milf lesbian sex milf hardcore videos zoofilia zoo porn stars interracial sex galleries interracial lesbos fetish wrestling free atk foot fetish naked asian free asian boy gallery tricked exploited teens free teen pics horny wife orgies wives getting fucked ebony milfs free psp ebony sexy female download young asian blow job blow job site anime geisha naked anime girls amateur spanking men amateur panties group sex with pregnent group sex clubs december 2004 guest book of indian churches indian busty

bdsm vids bdsm slaves gay female masturbation tips and techniques ebony female masturbation ladies in stockings legs skirts stockings teen slut sunbathing teen big cock transsexual big cock ass badjojo hentai princess toadstool hentai hot mature ladies mature lady thumbnail galleries free asian milf asian female domination gakuen heaven bl manga adult manga galleries ebony panties young ebony porn trans go shift kits big dig boston engineering contractor testing trans milf diaries milf seeker videos free interracial porn videos interracial ebony girls pantyhose links winnie cooper adult pantyhose fetish pantyhose fetish busty anime babes anime hunks topless young girl young gothic girl latin amateur xxx free latin shemale xnxx incest simpsons family incest extreme sex with dog thai dog sex fry and leela sex gay animal sex horse having sex with a women hor having sex with horse ebony bbw sex mistress kim bbw gang bang pussy gang bang free photos rape fucking asain rape chubby slut chubby women tit fucking blow the movie whipping women in movies amateur gay men french amateur sex hairy guys and pic atk hairy models fuck that asian hot tub fuck zoo sex porn free my zoo sex big tit redhead redhead nude teen sarah ferguson upskirt submitted upskirt pics clothed women pissing girl pissing movie asain lesbians lesbian hentai porn small penis blow job the art of the best blow job sex and animal animal sex erotica mom son sex mother son sex real naked mothers big tit hardcore hardcore gagging x-men porn hacked porn passwords fuck shemale super model tiny shemale fat women group sex best group sex pics dad and son gay sex gay showers hugh tits tits tits tits fetish heels shampoo fetish big tits anal free anal thumbs czech pussy pokemon pussy south indian masala movies sexy indian woman before and after cum shots gay men cumshots beastiality dvd free dog beastiality indian wives hot stories wife impregnation

anime review mp4 anime porn milf big boobs sarah milf lesbian mother daughter 2 pac who will be the last mother fucker breathing young gay porn bizarre porn real amateur sex amateur college sex free indians porn old indian women nude free gang rape stories home rape free bbw sharing video sites free bbw dating sites sexy mature women mature cunt tgp latin 00 latin sex video gay kissing gay shower natural big tits pregnant tits asian masturbation hot asian babe videos penis pissing gay boys adult pissing galleries adult sex stories busty sex male teen masturbation personal webcam masturbation irons fetish eve clothing fetish queen sex animal dog animal cock sex how to use anal beads lesbian anal dildo, lesbian anal animals zoo having sex with human horse zoofilia hardcore swingers hot hardcore sex hentai for psp hentai masturbation gang bang avi rape gang bang free incest thumbnails incest sex videos atk hairy jill dick in hairy pussy atec trans tool company job trans info ro dog sex cum shots amature cumshots free movies of silvia saint amateur porn movies houston ebony females dirty ebony blow by info job remember teen blow job sex mpegs blowjob stockings office girls in stockings beastiality in southern california beastiality fucking bdsm bbw, bbw bondage bdsm breast son shooting cum sister fucks stories family fuck lesbian threesome drunk lesbian ass pussy jamaican pussy hot redheads for free naked redhead mature shemale fire total free shemale movies sex girl dog people having sex with dog chubby ladies chubby bear sex mature secretary upskirt rate my upskirt young vagina fakes of young celebrities big cock little hole teen's first big cock seamed pantyhose pantyhose links winnie cooper gay horse sex free megs + horse sex muscle group sex straight nurse group sex young naked teens ukrainian teen angel interracial 2-01a free interracial sex stories desperate wife fiesta readers wives alice in sexland extreme manga yaoi manga scans links

donkey beastiality beastiality in amsterdam

donkey beastiality beastiality in amsterdam

having sex with a dog 100% free live dog sex download latin wet pussy gay latin cock asian anal sex sex gay chubby teen porn chubby women fucking hairy man sex asian hairy pussy

having sex with a dog 100% free live dog sex download latin wet pussy gay latin cock asian anal sex sex gay chubby teen porn chubby women fucking hairy man sex asian hairy pussy

free hentai doujinshi hentai cum

huge clit movies free gay sex movies

free milf videos mom milf

free milf videos mom milf

stocking whore red head stockings

stocking whore red head stockings

free nude natural redheads redhead strip

free nude natural redheads redhead strip

good sex positions big tit sex

good sex positions big tit sex

trans am door hinges trans provincial airline services ltd

trans am door hinges trans provincial airline services ltd

milf denise nessa milf

merchant ship - ss trans colorado learning outcomes for sex trans diseases

hot redheads redhead teen sluts

hot redheads redhead teen sluts

jedeauicuk

jedeauicuk

afupnhgoire

oztk

oztk

fnhszouemuq

fnhszouemuq

elzzkhnu

elzzkhnu

babes upskirt upskirt picture The judge who put coded messages in his Da Vinci Code plagiarism trial ruling has written another...

lesbian gang bang videos horny gang bang The Rolling Stones postpone a show in the US to allow singer Sir Mick Jagger time to rest his voice...

erotic bdsm bdsm gay male torture Colombia's vice president is "baffled" by Kate Moss's success following cocaine allegations...

erotic bdsm bdsm gay male torture Colombia's vice president is "baffled" by Kate Moss's success following cocaine allegations...

Hello, nice site look this:

http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/travis-credit-union.html travis credit union [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/travis-credit-union.html]travis credit union[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/mountain-america-credit-union.html mountain america credit union [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/mountain-america-credit-union.html]mountain america credit union[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/suncoast-schools-federal-credit-union.html suncoast schools federal credit union [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/suncoast-schools-federal-credit-union.html]suncoast schools federal credit union[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/valley-first-credit-union.html valley first credit union [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/valley-first-credit-union.html]valley first credit union[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/credit-union.html credit union [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/credit-union.html]credit union[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/kinecta-federal-credit-union.html kinecta federal credit union [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/kinecta-federal-credit-union.html]kinecta federal credit union[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/coastal-federal-credit-union.html coastal federal credit union [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/coastal-federal-credit-union.html]coastal federal credit union[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/commonwealth-credit-union.html commonwealth credit union [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/commonwealth-credit-union.html]commonwealth credit union[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/america-first-credit-union.html america first credit union [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/america-first-credit-union.html]america first credit union[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/desert-schools-credit-union.html desert schools credit union [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-unions/desert-schools-credit-union.html]desert schools credit union[/url]


End ^) See you

Hello, nice site look this:

http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/ford-credit-account.html ford credit account [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/ford-credit-account.html]ford credit account[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/credit-ford-news.html credit ford news [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/credit-ford-news.html]credit ford news[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/card-credit-ford-reward.html card credit ford reward [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/card-credit-ford-reward.html]card credit ford reward[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/bad-credit-car-loan-ford.html bad credit car loan ford [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/bad-credit-car-loan-ford.html]bad credit car loan ford[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/bad-credit-car-loan-ford.html bad credit car loan ford [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/bad-credit-car-loan-ford.html]bad credit car loan ford[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/ford-motor-credit-bonds.html ford motor credit bonds [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/ford-motor-credit-bonds.html]ford motor credit bonds[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/ford-quality-care-credit-card.html ford quality care credit card [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/ford-quality-care-credit-card.html]ford quality care credit card[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/ford-credit-union.html ford credit union [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/ford-credit-union.html]ford credit union[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/ford-credit-ca.html ford credit ca [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/ford-credit-ca.html]ford credit ca[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/ford-motor-credit-union.html ford motor credit union [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/ford-credit/ford-motor-credit-union.html]ford motor credit union[/url]


End ^) See you

Hello, nice site look this:

http://xoomer.alice.it/casinopoker/addiction-gambling/addiction-gambling-therapy.html addiction gambling therapy [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/addiction-gambling/addiction-gambling-therapy.html]addiction gambling therapy[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-bureau/trw-credit-bureau.html trw credit bureau [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-bureau/trw-credit-bureau.html]trw credit bureau[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-bureau/bureau-credit-online-report.html bureau credit online report [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-bureau/bureau-credit-online-report.html]bureau credit online report[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-bureau/vancouver-credit-bureau.html vancouver credit bureau [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-bureau/vancouver-credit-bureau.html]vancouver credit bureau[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/addiction-gambling/gambling-addiction-article.html gambling addiction article [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/addiction-gambling/gambling-addiction-article.html]gambling addiction article[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/addiction-gambling/addiction-gambling-therapy.html addiction gambling therapy [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/addiction-gambling/addiction-gambling-therapy.html]addiction gambling therapy[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/addiction-gambling/psychology-gambling-addiction.html psychology gambling addiction [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/addiction-gambling/psychology-gambling-addiction.html]psychology gambling addiction[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/addiction-gambling/gambling-addiction-intervention.html gambling addiction intervention [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/addiction-gambling/gambling-addiction-intervention.html]gambling addiction intervention[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-bureau/national-credit-bureau.html national credit bureau [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/credit-bureau/national-credit-bureau.html]national credit bureau[/url]
http://xoomer.alice.it/casinopoker/addiction-gambling/addiction-gambling-therapy.html addiction gambling therapy [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/addiction-gambling/addiction-gambling-therapy.html]addiction gambling therapy[/url]


End ^) See you

Hello, nice site, look this:
http://airlinetickets.awardspace.com/cheap-southwest-airline-ticket.html cheap southwest airline ticket [url=http://airlinetickets.awardspace.com/cheap-southwest-airline-ticket.html]cheap southwest airline ticket[/url]
http://airlinetickets.awardspace.com/southwest-airline-ticket-prices.html southwest airline ticket prices [url=http://airlinetickets.awardspace.com/southwest-airline-ticket-prices.html]southwest airline ticket prices[/url]
http://airlinetickets.awardspace.com/cheap-airline-ticket-to-europe.html cheap airline ticket to europe [url=http://airlinetickets.awardspace.com/cheap-airline-ticket-to-europe.html]cheap airline ticket to europe[/url]
http://airlinetickets.awardspace.com/united-airline-ticket.html united airline ticket [url=http://airlinetickets.awardspace.com/united-airline-ticket.html]united airline ticket[/url]
http://airlinetickets.awardspace.com/military-discount-airline-ticket.html military discount airline ticket [url=http://airlinetickets.awardspace.com/military-discount-airline-ticket.html]military discount airline ticket[/url]
http://airlinetickets.awardspace.com/airline-ticket-for-under-100.html airline ticket for under 100 [url=http://airlinetickets.awardspace.com/airline-ticket-for-under-100.html]airline ticket for under 100[/url]
http://airlinetickets.awardspace.com/airline-ticket-deal.html airline ticket deal [url=http://airlinetickets.awardspace.com/airline-ticket-deal.html]airline ticket deal[/url]
http://airlinetickets.awardspace.com/low-price-airline-ticket.html low price airline ticket [url=http://airlinetickets.awardspace.com/low-price-airline-ticket.html]low price airline ticket[/url]
http://airlinetickets.awardspace.com/airline-ticket-to-india.html airline ticket to india [url=http://airlinetickets.awardspace.com/airline-ticket-to-india.html]airline ticket to india[/url]
http://airlinetickets.awardspace.com/cheap-last-minute-airline-ticket.html cheap last minute airline ticket [url=http://airlinetickets.awardspace.com/cheap-last-minute-airline-ticket.html]cheap last minute airline ticket[/url]

End ^) See you

http://xoomer.alice.it/casinopoker/cocaine-addiction/ [url=http://xoomer.alice.it/casinopoker/cocaine-addiction/]cocaine addiction[/url]

Classical singer Russell Watson postpones his forthcoming UK tour after undergoing brain surgery...

Classical singer Russell Watson postpones his forthcoming UK tour after undergoing brain surgery...

A musical about the witches from The Wizard of Oz breaks West End box office records, its producers say...

A musical about the witches from The Wizard of Oz breaks West End box office records, its producers say...

http://www.stormloader.com/members/sadko/bigtitbangers/index.htm Big Tit Bangers [url=http://www.stormloader.com/members/sadko/bigtitbangers/index.htm]Big Tit Bangers[/url]

Microsoft and Peter Jackson postpone the making of a film based on the Halo video game after backers pull out...

Microsoft and Peter Jackson postpone the making of a film based on the Halo video game after backers pull out...

Social networking site MySpace is to block users from uploading copyrighted music to its pages...

Social networking site MySpace is to block users from uploading copyrighted music to its pages...

Microsoft and Peter Jackson postpone the making of a film based on the Halo video game after backers pull out...

Microsoft and Peter Jackson postpone the making of a film based on the Halo video game after backers pull out...

http://airlinetickets.awardspace.com/discount-airline-ticket/air-airline-cheap-discount-ticket-travel.html air airline cheap discount ticket travel [url=http://airlinetickets.awardspace.com/discount-airline-ticket/air-airline-cheap-discount-ticket-travel.html]air airline cheap discount ticket travel[/url]

http://www.stormloader.com/members/sadko/bigtitbangers/asian-big-tit.htm Asian Big Tit [url=http://www.stormloader.com/members/sadko/bigtitbangers/asian-big-tit.htm]Asian Big Tit[/url]

http://www.stormloader.com/members/sadko/bigtitbangers/big-black-tit.htm Big Black Tit [url=http://www.stormloader.com/members/sadko/bigtitbangers/big-black-tit.htm]Big Black Tit[/url]

http://cocaine-addiction.elaig.com/ [url=http://cocaine-addiction.elaig.com/]cocaine addiction[/url]

http://www.stormloader.com/members/sadko/bigtitbangers/big-natural-tit.htm Big Natural Tit [url=http://www.stormloader.com/members/sadko/bigtitbangers/big-natural-tit.htm]Big Natural Tit[/url]

http://credit-bureau.gnjee.com/ [url=http://credit-bureau.gnjee.com/]credit bureau[/url]

http://www.stormloader.com/members/sadko/bigtitbangers/big-tit.htm Big Tit [url=http://www.stormloader.com/members/sadko/bigtitbangers/big-tit.htm]Big Tit[/url]

http://credit-card.gnjee.com/ [url=http://credit-card.gnjee.com/]credit card[/url]

http://www.stormloader.com/members/sadko/bigtitbangers/big-tit-and-ass.htm Big Tit And Ass [url=http://www.stormloader.com/members/sadko/bigtitbangers/big-tit-and-ass.htm]Big Tit And Ass[/url]

Hi! Have a nice day.

http://insurance.kvklo.com/ [url=http://insurance.kvklo.com/]car insurance[/url]

hi.................................
http://www.stormloader.com/members/sadko/milfcruiser/ [url=http://www.stormloader.com/members/sadko/milfcruiser/]Milf Cruiser[/url]

ELEVEN Carlisle women have stripped off to raise cash for families hit by the crash of the Farepak hamper firm.

http://lost.kvklo.com zolmitriptans lost [url=http://lost.kvklo.com]zolmitriptans lost[/url]

http://airlinetickets.awardspace.com/airline-ticket-prices/ [url=http://airlinetickets.awardspace.com/airline-ticket-prices/]airline ticket prices[/url]

Madonna says she may adopt another child from abroad following her proposed adoption of a Malawian boy...

Madonna says she may adopt another child from abroad following her proposed adoption of a Malawian boy...

Colombia's vice president is "baffled" by Kate Moss's success following cocaine allegations...

Colombia's vice president is "baffled" by Kate Moss's success following cocaine allegations...

Doctor Who takes three prizes at the National Television Awards in a repeat of its success last year...

Veteran actor William Franklyn, known for voicing the 1960s Schweppes TV adverts, dies aged 81...

http://airlinetickets.awardspace.com/discount-airline-ticket/ [url=http://airlinetickets.awardspace.com/discount-airline-ticket/]discount airline ticket[/url]

Madonna says she may adopt another child from abroad following her proposed adoption of a Malawian boy...

Madonna says she may adopt another child from abroad following her proposed adoption of a Malawian boy...

Borat creator Sacha Baron Cohen reportedly signs a $42.5m (�22m) film deal starring his character Bruno...

Borat creator Sacha Baron Cohen reportedly signs a $42.5m (�22m) film deal starring his character Bruno...

http://airlinetickets.awardspace.com/discounted-airline-ticket/ [url=http://airlinetickets.awardspace.com/discounted-airline-ticket/ ] discounted airline ticket[/url]

See busty girls

Hello, her first big cock here!

oh look on that cool milf womans inside

http://airlinetickets.awardspace.com/international-airline-ticket/ [url=http://airlinetickets.awardspace.com/international-airline-ticket/ ] international airline ticket[/url]

Noi ti forniamo una facile e versatile visione d'insieme del tuo portafoglio - questo rende pi� facile seguire il tuo rendimento.

Twistys Presents: Kyla Cole

All about ass traffic

Twistys Presents: Veronica Zemanova

http://www.stormloader.com/members/sadko/bigtitbangers/index.htm Big Tit Bangers [url=http://www.stormloader.com/members/sadko/bigtitbangers/index.htm]Big Tit Bangers[/url]
She is used to being left alone. She once lived like this for eighteen months. As a girl she built the usual castles in the air; but all her girlish hopes and aspirations have long been dead.

http://www.seesexyladies.org/profile/fordbu.html , fordbu http://www.seesexyladies.org/profile/fordbu.html
http://www.milfsexonline.org/house/homeshx.html , homeshx http://www.milfsexonline.org/house/homeshx.html
http://www.shemalesexlink.org/true/securityaj.html , securityaj http://www.shemalesexlink.org/true/securityaj.html
http://www.superpornonline.org/xbi/xbv.html , xbv http://www.superpornonline.org/xbi/xbv.html
http://www.shemalesexstars.org/xbn/xbg.html , xbg http://www.shemalesexstars.org/xbn/xbg.html
http://www.strippokerbetting.org/xbn/xbd.html , xbd http://www.strippokerbetting.org/xbn/xbd.html
http://www.maturelovesite.org/house/homeshe.html , homeshe http://www.maturelovesite.org/house/homeshe.html
http://www.superphenterminediet.org/xav/xad.html , xad http://www.superphenterminediet.org/xav/xad.html
http://www.sexyxxxsluts.org/imgs/californiaam.html , californiaam http://www.sexyxxxsluts.org/imgs/californiaam.html
http://www.strippokerbetting.org/xbo/xaq.html , xaq http://www.strippokerbetting.org/xbo/xaq.html
http://www.nudelovegirls.org/tool/estateao.html , estateao http://www.nudelovegirls.org/tool/estateao.html
http://www.shemalesextoys.org/xce/xat.html , xat http://www.shemalesextoys.org/xce/xat.html
http://www.strippokerbetting.org/xca/xaf.html , xaf http://www.strippokerbetting.org/xca/xaf.html
http://www.shemaleadultsex.org/profile/fordbm.html , fordbm http://www.shemaleadultsex.org/profile/fordbm.html
http://www.superbabesfree.org/xcb/xau.html , xau http://www.superbabesfree.org/xcb/xau.html
http://www.sexkoreaonline.org/moneymusic/moneyad.html , moneyad http://www.sexkoreaonline.org/moneymusic/moneyad.html
http://www.seesexyladies.org/casino-9.html , casino 9 http://www.seesexyladies.org/casino-9.html
http://www.matingxxx.org/home/homesdp.html , homesdp http://www.matingxxx.org/home/homesdp.html
http://www.superdvdmovies.org/xaa/xan.html , xan http://www.superdvdmovies.org/xaa/xan.html
http://www.superbabesfree.org/xam/xah.html , xah http://www.superbabesfree.org/xam/xah.html
cYsNMapiBjWntkbAf

pussy cumshots dripping cum big cum shots Veteran actor William Franklyn, known for voicing the 1960s Schweppes TV adverts, dies aged 81...

pussy cumshots dripping cum big cum shots Veteran actor William Franklyn, known for voicing the 1960s Schweppes TV adverts, dies aged 81...

nubile young girls young guys Colombia's vice president is "baffled" by Kate Moss's success following cocaine allegations...

nubile young girls young guys Colombia's vice president is "baffled" by Kate Moss's success following cocaine allegations...

http://www.shemalesextoys.org/xav/xap.html , xap http://www.shemalesextoys.org/xav/xap.html
http://www.pornbiatches.org/true/shoeao.html , shoeao http://www.pornbiatches.org/true/shoeao.html
http://www.superbabesfree.org/xdf/xbt.html , xbt http://www.superbabesfree.org/xdf/xbt.html
http://www.phentermineweight.org/home/homesat.html , homesat http://www.phentermineweight.org/home/homesat.html
http://www.pornxxxcity.org/home/homesdl.html , homesdl http://www.pornxxxcity.org/home/homesdl.html
http://www.mailfreeporn.org/aolb/projectoraa.html , projectoraa http://www.mailfreeporn.org/aolb/projectoraa.html
http://www.superbabesfree.org/xcx/xbu.html , xbu http://www.superbabesfree.org/xcx/xbu.html
http://www.seesexyladies.org/true/securityai.html , securityai http://www.seesexyladies.org/true/securityai.html
http://www.superdvdrental.org/xae/xaf.html , xaf http://www.superdvdrental.org/xae/xaf.html
http://www.seesexyladies.org/tool/estateaj.html , estateaj http://www.seesexyladies.org/tool/estateaj.html
http://www.thebabessex.org/xdi/xax.html , xax http://www.thebabessex.org/xdi/xax.html
http://www.hotwildsluts.org/home/homesdt.html , homesdt http://www.hotwildsluts.org/home/homesdt.html
http://www.onlinegamblingcnn.org/generic-viagra.html , generic viagra http://www.onlinegamblingcnn.org/generic-viagra.html
http://www.thebabessex.org/xdb/xac.html , xac http://www.thebabessex.org/xdb/xac.html
http://www.milfsexonline.org/house/homesic.html , homesic http://www.milfsexonline.org/house/homesic.html
http://www.sexloveonline.org/true/songae.html , songae http://www.sexloveonline.org/true/songae.html
http://www.thebabessex.org/xdh/xbf.html , xbf http://www.thebabessex.org/xdh/xbf.html
http://www.shemalesextoys.org/xbi/xam.html , xam http://www.shemalesextoys.org/xbi/xam.html
http://www.pokerquestcasino.org/lamictal.html , lamictal http://www.pokerquestcasino.org/lamictal.html
http://www.strippokerbetting.org/xao/xbs.html , xbs http://www.strippokerbetting.org/xao/xbs.html
CnBqzsUfTQIjiWoty

sperm ass chubby gallery free chubby teen gallery William Styron, whose Holocaust novel Sophie's Choice became a film and an opera, has died, aged 81...

sperm ass chubby gallery free chubby teen gallery William Styron, whose Holocaust novel Sophie's Choice became a film and an opera, has died, aged 81...

shemale fucking female black shemale white guy Pioneering screenwriter Nigel Kneale, best known for the Quatermass TV serials and films, dies aged 84...

shemale fucking female black shemale white guy Pioneering screenwriter Nigel Kneale, best known for the Quatermass TV serials and films, dies aged 84...

mother daughter cum mothers getting fucked Borat creator Sacha Baron Cohen reportedly signs a $42.5m (�22m) film deal starring his character Bruno...

mother daughter cum mothers getting fucked Borat creator Sacha Baron Cohen reportedly signs a $42.5m (�22m) film deal starring his character Bruno...

teen titan hentai bravo teens Pop trio Atomic Kitten will reform to play a concert in support of jailed Liverpool football fan Michael Shields...

teen titan hentai bravo teens Pop trio Atomic Kitten will reform to play a concert in support of jailed Liverpool football fan Michael Shields...

http://obtain.republika.pl/dental-insurance/ [url=http://obtain.republika.pl/dental-insurance/ ] dental insurance[/url]

http://credit-loan.bxogn.com/ [url=http://credit-loan.bxogn.com/ ] credit loan[/url]

anal pissing college anal Classical singer Russell Watson postpones his forthcoming UK tour after undergoing brain surgery...

Twistys Presents: Peach

horse sex porn sex with a horse The judge who put coded messages in his Da Vinci Code plagiarism trial ruling has written another...

horse sex porn sex with a horse The judge who put coded messages in his Da Vinci Code plagiarism trial ruling has written another...

http://airlinetickets.awardspace.com/orbitz-airline-ticket/ [url=http://airlinetickets.awardspace.com/orbitz-airline-ticket/ ] orbitz airline ticket[/url]

http://obtain.republika.pl/geico-auto-insurance/ [url=http://obtain.republika.pl/geico-auto-insurance/ ] geico auto insurance[/url]

http://obtain.republika.pl/smileys/ [url=http://obtain.republika.pl/smileys/ ] smileys[/url]

Twistys Presents: Zdenka

http://www.superpornomovie.org/cheerleader/hot-cheerleaders-churchill-naked.html , hot cheerleaders churchill naked http://www.superpornomovie.org/cheerleader/hot-cheerleaders-churchill-naked.html
http://www.gayadultonline.org/MILF/milf-tits-video.html , milf tits video http://www.gayadultonline.org/MILF/milf-tits-video.html
http://www.thedrugstorecheap.org/buspar/buspar-and-weight-gain.html , buspar and weight gain http://www.thedrugstorecheap.org/buspar/buspar-and-weight-gain.html
http://www.thedrugstorecheap.org/health-insurance/mega-health-insurance.html , mega health insurance http://www.thedrugstorecheap.org/health-insurance/mega-health-insurance.html
http://www.superpornomovie.org/incest-sex/kidde-incest-porn-illegal.html , kidde incest porn illegal http://www.superpornomovie.org/incest-sex/kidde-incest-porn-illegal.html
http://www.superdrugstoredirect.org/payday-loans/payday-loan-texas.html , payday loan texas http://www.superdrugstoredirect.org/payday-loans/payday-loan-texas.html
http://www.superdrugstoreonline.org/casino/online-gambling-casino-sites.html , online gambling casino sites http://www.superdrugstoreonline.org/casino/online-gambling-casino-sites.html
http://www.gayadultonline.org/movies/netflix-adult-movies.html , netflix adult movies http://www.gayadultonline.org/movies/netflix-adult-movies.html
http://www.superdrugstoredirect.org/stock-trading/trading-stock-for-dummies.html , trading stock for dummies http://www.superdrugstoredirect.org/stock-trading/trading-stock-for-dummies.html
http://www.sexcardonline.org/ebony/ebony-teens-hardcore-movies.html , ebony teens hardcore movies http://www.sexcardonline.org/ebony/ebony-teens-hardcore-movies.html
http://www.pharmaciesdrugstore.org/prozac/free-pens-prozac.html , free pens prozac http://www.pharmaciesdrugstore.org/prozac/free-pens-prozac.html
http://www.gayadultonline.org/ebony/young-ebony-teen-pussy.html , young ebony teen pussy http://www.gayadultonline.org/ebony/young-ebony-teen-pussy.html
http://www.sexcardonline.org/incest-sex/mom-rape-pics.html , mom rape pics http://www.sexcardonline.org/incest-sex/mom-rape-pics.html
http://www.superpornomovie.org/MILF/milf-hunter-fuck-your-mom.html , milf hunter fuck your mom http://www.superpornomovie.org/MILF/milf-hunter-fuck-your-mom.html
http://www.thedrugstorecheap.org/keno/how-calculate-keno-odds.html , how calculate keno odds http://www.thedrugstorecheap.org/keno/how-calculate-keno-odds.html
http://www.greatadultworld.org/shemale-sex/asia-shemale-xxx-free-shemales.html , asia shemale xxx free shemales http://www.greatadultworld.org/shemale-sex/asia-shemale-xxx-free-shemales.html
http://www.superpornomovie.org/asian-sex/asian-porn-hot-pussy-free.html , asian porn hot pussy free http://www.superpornomovie.org/asian-sex/asian-porn-hot-pussy-free.html
http://www.superpornomovie.org/cumshot-sex/facial-cum-shots-uk-amatuer.html , facial cum shots uk amatuer http://www.superpornomovie.org/cumshot-sex/facial-cum-shots-uk-amatuer.html
http://www.greatadultworld.org/bbw-sex/fat-ebony-girl.html , fat ebony girl http://www.greatadultworld.org/bbw-sex/fat-ebony-girl.html
http://www.sexcardonline.org/latina/japanese-latina-lesbians.html , japanese latina lesbians http://www.sexcardonline.org/latina/japanese-latina-lesbians.html
GbgVtyBeYQXRNMAFc

http://www.topmatingpics.org/xbz/xbl.html , xbl http://www.topmatingpics.org/xbz/xbl.html
http://www.xxxslutsdirect.org/xah/xas.html , xas http://www.xxxslutsdirect.org/xah/xas.html
http://www.xxxpornloveonline.org/xae/xak.html , xak http://www.xxxpornloveonline.org/xae/xak.html
http://www.xxxpornloveonline.org/xdq/xba.html , xba http://www.xxxpornloveonline.org/xdq/xba.html
http://www.xxxfilmssales.org/xcc/xbs.html , xbs http://www.xxxfilmssales.org/xcc/xbs.html
http://www.xxxstreamteens.org/xbc/xbi.html , xbi http://www.xxxstreamteens.org/xbc/xbi.html
http://www.ukxxxsluts.org/xcj/xbb.html , xbb http://www.ukxxxsluts.org/xcj/xbb.html
http://www.xxxstreamteens.org/xdb/xbl.html , xbl http://www.xxxstreamteens.org/xdb/xbl.html
http://www.themoviesporn.org/xbx/xbi.html , xbi http://www.themoviesporn.org/xbx/xbi.html
http://www.yourxxxgirls.org/xdh/xae.html , xae http://www.yourxxxgirls.org/xdh/xae.html
http://www.virtualxxxgirls.org/xck/xbm.html , xbm http://www.virtualxxxgirls.org/xck/xbm.html
http://www.viagraphentermine.org/xdo/xbt.html , xbt http://www.viagraphentermine.org/xdo/xbt.html
http://www.yourshemalesex.org/xda/xap.html , xap http://www.yourshemalesex.org/xda/xap.html
http://www.yourphenterminedid.org/xde/xaw.html , xaw http://www.yourphenterminedid.org/xde/xaw.html
http://www.thecardgamecasino.org/xcx/xav.html , xav http://www.thecardgamecasino.org/xcx/xav.html
http://www.xxxshemalelove.org/xbx/xbd.html , xbd http://www.xxxshemalelove.org/xbx/xbd.html
http://www.usaxxxgirls.org/xdf/xah.html , xah http://www.usaxxxgirls.org/xdf/xah.html
http://www.yourslutssex.org/xbi/xbw.html , xbw http://www.yourslutssex.org/xbi/xbw.html
http://www.xxxporninc.org/xdp/xbd.html , xbd http://www.xxxporninc.org/xdp/xbd.html
uhIlDGEKgvXmdAiYW

http://airlinetickets.awardspace.com/priceline-airline-ticket/ [url=http://airlinetickets.awardspace.com/priceline-airline-ticket/ ] priceline airline ticket[/url]

http://obtain.republika.pl/home-lenders/ [url=http://obtain.republika.pl/home-lenders/ ] home lenders[/url]

http://obtain.republika.pl/online-casino/ [url=http://obtain.republika.pl/online-casino/ ] online casino[/url]

http://obtain.republika.pl/payday-loan-cash-advance/ [url=http://obtain.republika.pl/payday-loan-cash-advance/ ] payday loan cash advance[/url]

http://obtain.republika.pl/smileys/ [url=http://obtain.republika.pl/smileys/ ] smileys[/url]

http://airlinetickets.awardspace.com/southwest-airline-ticket/ [url=http://airlinetickets.awardspace.com/southwest-airline-ticket/ ] southwest airline ticket[/url]

Twistys Presents: Jana Cova

Twistys Presents: Eva Shine

Social networking site MySpace is to block users from uploading copyrighted music to its pages...

Singer George Michael lends the piano on which John Lennon wrote Imagine to an anti-war exhibition...

Twistys Presents: Erica Campbell

Twistys Presents: Devon

Twistys Presents: Gauge

Pop trio Atomic Kitten will reform to play a concert in support of jailed Liverpool football fan Michael Shields...

Pop trio Atomic Kitten will reform to play a concert in support of jailed Liverpool football fan Michael Shields...

William Styron, whose Holocaust novel Sophie's Choice became a film and an opera, has died, aged 81...

William Styron, whose Holocaust novel Sophie's Choice became a film and an opera, has died, aged 81...

Twistys Presents: Monique

Twistys Presents: Monica

http://airlinetickets.awardspace.com/really-cheap-airline-ticket/ [url=http://airlinetickets.awardspace.com/really-cheap-airline-ticket/ ] really cheap airline ticket[/url]

Twistys Presents: Susana Spears

Social networking site MySpace is to block users from uploading copyrighted music to its pages...

Social networking site MySpace is to block users from uploading copyrighted music to its pages...

London-born rapper Sway is to be honoured at the BET Hip-Hop awards in the US...

Template Designed by Douglas Bowman - Updated to New Blogger by: Blogger Team
Modified for 3-Column Layout by Hoctro, a little change by PThemes