مرا سبزی است ای خار بیابان

به چشمت من خس و خاشاک بودم
کثافت یا که همجنس باز بودم

زدی، کشتی ، دریدی سینه ام را
به زندانم فکندی...باز بودم


مرا سبزی است ای خار بیابان
وگرنه چون تو آتش ساز بودم


پی نوشت:
اگر تحمل یک گریه ناگریز را دارید این تصنیف را در مورد ندا بشنوید.

8 نظرات:

فعلاً که شرح واقعه‌ی کربلا خوب از مردم گریه می‌گیره(البته از پشت رایانه). انشاالله در فرصت مناسب، مردم به بررسی منطقی این جنبش خاموش شده(البته ادامه‌دار همچنان از پشت رایانه) و ارائه راه‌حلهای مناسب برای آینده خواهند پرداخت.
متاسفانه از اول تا آخر این جنبش سیاستمداران ما موج سواری کردند. امید بود که چهره‌ی سیاسی برجسته ازش دربیاد که نیومد.

I can't open the link, can u put correct address. thanks

ناشناس عزیز
من خودم م همین مشکل را دارم اما لینک درست است و اگر "رفرش" کنی باز میشود.
داریه عزیز
تا حدود زیادی موافقم

دعوت میر حسین برای تجمع در مقابل مجلس شورای اسلامی – چهارشنبه سوم تیر
جناب آقای موسوی و خانم زهرا رهنورد، تمامی اعضا و رؤسای ستادها به همراه خانواده خویش در مسالمت آمیزترین تجمع ممکن برای اعتراض به نتیجه انتخابات روز چهارشنبه ساعت 4 در مقابل مجلس شورای اسلامی در بهارستان تجمع خواهند کرد.

آقای موسوس ساعت 5 سخنرانی خواهند داشت.

لطفا همراه با خانواده ی خویش بیایید.

لطفا در اطلاع رسانی این تجمع ما را یاری کنید.

به نام خداوند جان آفرین
ما انرژی خود را هدر نمیدهیم و موثر عمل میکنیم در خیابانها حرف خود را به کودتاچیان و
همچنین به تمام دنیا زده ایم. حال باید تغییر روش داد

از سه شنبه هر روز از ساعت نه صبح همگی در سراسر ایران به سمت بازار شهر حرکت میکنیم اگر ممانعت کنند بازار تعطیل میشود اگر ممانعت نکنند چنان ازدحامی ایجاد میکنیم که باز هم بازار تعطیل میشود اگر تلفنها را هم از اول صبح قطع کنند بازهم کل فعالیتهادر سراسر کشور مختل و بازار تعطیل میشود حتی المقدور همه شهر را تعطیل کرده و به سمت بازار برای تعطیلی بازار حرکت میکنیم همه را با خود همراه کنیم
بچه ها را هم بیاورید بسیار آرام - بدون شعار - بدون سبز- بدون تحصن ظاهرا برای خرید میرویم و هیچ چیز نمیخریم و فقط به تعطیلی بازار فکر میکنیم هیچ نشانی از خود برجای نمیگذاریم . حتی علامت پیروزی با دست . به هیچ وجه ..

به نقل از فیس بوک موسوی..خبر رسانی کنید

http://news.gooya.com/politics/archives/2009/06/089801.php
رنامه راهپيمايی حاميان ميرحسين موسوی و مهدی کروبی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، متن اطلاعيه منتشر شده در تهران
» نسخه قابل چاپ
» ارسال به بالاترین
» ارسال به فیس بوک

روز چهارشنبه سوم تير: مقابل مجلس شورای اسلامی در بهارستان
تجمع در مقابل مجلس شورای اسلامی – چهارشنبه سوم تير جناب آقای موسوی و خانم زهرا رهنورد، تمامی اعضا و رؤسای ستادها به همراه خانواده خويش در مسالمت آميزترين تجمع ممکن برای اعتراض به نتيجه انتخابات روز چهارشنبه ساعت ۴ در مقابل مجلس شورای اسلامی در بهارستان تجمع خواهند کرد. آقای موسوی ساعت ۵ سخنرانی خواهند داشت. لطفا همراه با خانواده ی خويش بياييد.
لطفا در اطلاع رسانی اين تجمع ما را ياری کنيد.


تبليغات خبرنامه گويا


advertisement@gooya.com
---------------------------------

روز پنج شنبه چهارم تير: مرقد مطهر بنيانگذار انقلاب
با توجه به تاکيد مير حسين بر اعتراض مسالمت آميز برای احقاق حقوق، منتظر اعلام مسير راهپيمايی و عزاداری هستيم، فعلا مرقد مطهر بنيانگذار انقلاب امن ترين مکان به نظر می آيد. تا در کنار آن روح آزاده به سوگواری شهدايمان بپردازيم.
مردم ايران به پا خيزيد و به ما بپيونديد.
از مردم تمام استانها و شهرستانهای ايران دعوت ميکنيم
روز ۵ شنبه به تهران بيايند و به مردم تهران بپيوندند .

اين مطالب را به هر نحوی انتشار داده و به گوش همگان برسانيد .

لطفا اين خبر را از طريق تلفن يا حضوری، به نزديکان خود در سراسر ايران اطلاع دهيد.


ما آرام نخواهيم نشست هر شب در تمام ميادين تهران دست به اعتراض خواهيم زد
تظاهرات و راهپيمايی عظيم و خود جوش مردمی در اعتراض به سرکوب و کشتن مردم تا ابطال انتخابات
هر شب در تمام ميادين تهران ميدان آزادی , ميدان انقلاب , ميدان ولی عصر , ميدان هفت تير , ميدان توحيد , , ميدان ونک , ميدان مادر , ميدان امام خمينی , ميدان جمهوری , ميدان فردوسی , ميدان بهارستان , ميدان امام حسين ميدان فلسطين , ميدان فاطمی , ميدان آرژانتين , ميدان تجريش , ميدان صادقيه , سعادت آباد , پاسداران , ميدان ۷ حوض , نارمک , تهرانپارس ميدان را آهن , ميادين جنوب شهر تهران (شهرری , نازی آباد , خانی آباد , جواديه , خزانه و .... ) , شهرستانهای اطراف تهران (اگر در جنوب شهر نمی توانيد به نزديکترين ميدان محل سکونت) و تمامی ميادين اصلی و مهم تهران
ميادين شرق و غرب , جنوب و شمال تهران

تا ابطال انتخابات
هر روز از ساعت ۶ بعد از ظهر به بعد اوج تظاهرات از ساعت ۸ شب

و ندای الله اکبر و يا حسين، ميرحسين هر شب از ساعت ۱۰ شب

تا ابطال انتخابات
والسلام علی من التبع الهدی

مردم معترض تهران
حاميان ميرحسين موسوی
حاميان مهدی کروبی

دوستان چرا پیشنهاد خاتمی مبنی بر تجمع در بازار رو که موسوی هم تایید کرده جدی نمیگیرید ؟؟ سی ان ان هم چند بار خبرش را داد ــ به فیس بوک خاتمی و موسوی نگاه کنید ــ کمی با تامل بیشتر روش فکر کنید به خدا فکر خوبیه و جواب میده ، با این کار میتونیم خیلی از آدمهای معمولی رو که حوصله باتوم و دستگیری رو ندارند را هم جلب کنیم

کریل زوبکوف”، РБК daily، خبرگزاری «ریا نووستی» : بانک های بزرگ ایرانی فعالانه پول های خود را از کشور خارج می کنند. پول ها هم از بانکهایی که تحت کنتترل مقامات ایران هستند خارج می شوند، و هم از آنهایی که مرتبط با اطرافیان علی اکبر هاشمی رفسنجانی، حامی “میرحسین موسوی” هستند، کاندیدای اپوزیسیونی که هنوز نمی تواند به شکست خود در انتخابات اعتراف کند. آشتی بین طرفداران و مخالفین “محمود احمدی نژاد” رئیس جمهور کنونی ایران که در انتخابات نیز پیروز شد، غیرممکن بنظر می رسد. هر دو طرف آماده درگیری قاطعانه ای می شوند که در نتیجه آن یکی از آنها مجبور به خروج از ایران خواهد شد.
خبر آغاز خروج گسترده پول از ایران را روزنامه ایتالیایی La Stampa به نقل از اداره اطلاعاتی ایتالیا منتشر کرد که به این روزنامه خبر داده بود بانک های صادرات، ملی، سپه و ملت در 48 ساعت اخیر شروع به انتقال پول از ایران به ترکیه، مالزی، پاکستان، اندونزی و امارات متحده عربی کرده اند. پول ها با حواله های کمتر از 10 میلیون دلار خارج می شوند. طبق اطلاعات نیروهای امنیتی ایتالیا پول از حساب بنیادهای مختلف غیر دولتی که تحت کنترل روحانیون ایران هستند، به خارج از کشور منتقل می شوند.
فعالیت بنیاد مستضعفان و جانبازان، بنیاد شهید و سایر سازمان های مشابه تحت کنترل شدید ادارات اطلاعاتی غرب است که نه بی دلیل، معتقدند از طریق همین بنیادها تهران به حمایت مالی از گروه های تروریستی در خارج از کشور، از جمله حزب الله و حماس می پردازد.
“الکساندر سوتنیچنکو” کارشناس امور اقتصادی مرکز مطالعه خاور نزدیک در سنت پتربورگ به РБК daily گفت: “بانک های دولتی ایران که در مقاله La Stampa ذکر شده اند، تحت نظر هستند و مجبورند پول را در حواله های کوچک منتقل کنند”. در عین حال وی معتقد است که برای صحبت درباره اینکه تنها روحانیون نگران پول از ایران را خارج می کنند، زود است و حواله به خارج از کشور از طریق بانک های خصوصی که در فهرست سیاه نیروهای امنیتی غربی نبوده و می توانند به آرامی پول جابجا کنند نیز انجام می شود.
این کارشناس تصریح کرد: “طرفداران و مخالفین محمود احمدی نژاد آماده زد و خورد قاطعانه ای می شوند که در نتیجه آن به احتمال زیاد حزب بازنده مجبور به فرار از ایران خواهد شد”. وی معتقد است که مسئله حتی نتیجه انتخابات نیست و بحث بسیار مهمتری مطرح است. آیت الله علی خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی ایران علناً از احمدی نژاد حمایت کرد، اما با اینحال میرحسین موسوی کاندیدای مغلوب تا کنون از برسمیت شناختن نتایج انتخابات امتناع می کند.
سوتنیچنکو افزود: “تعرض به اعتبار رهبر، بمعنای انکار همه نظام سیاسی ایران است”.
پشت سر موسوی بازرگانان بزرگ ایران تحت رهبری رفسنجانی رئیس جمهور سابق کشور، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس مجلس خبرگان هستند. نباید فراموش کنیم که مجلس خبرگان تنها ارگانی است که بطور نظری می تواند رهبر را عوض کند. اگر چنین چیزی رخ دهد، آشتی بین طرفداران احمدی نژاد-خامنه ای و موسوی-رفسنجانی غیر ممکن خواهد بود. با در نظر داشتن خارج سازی فعالانه پول از ایران، می توان گفت که هر دو حزب پل های پشت سر را خراب کرده و آماده ریسک هستند

Template Designed by Douglas Bowman - Updated to New Blogger by: Blogger Team
Modified for 3-Column Layout by Hoctro, a little change by PThemes